پنجاب کاهش تعرفه قدرت می گوید: هیچ اشکالی تا مارس 20 برای عدم پرداخت صورتحساب

بیان اخبار سرویس

CHANDIGARH: بیشتر کاهش سختی مواجه با مردم در میان COVID-19 بحران و سرکوب پنجاب دولت در روز چهارشنبه اعلام کرد کاهش, ثابت, هزینه, برق, همراه با تعویق در تمدید مهلت پرداخت صورتحساب.

این PSPCL را مجبور به تحمل بار اضافی از 350 تومان کرور روپیه با توجه به اقدامات امداد اعلام کرد برای مصرف کنندگان رسمی گفت. جدید قطع خواهد بود انجام شده و در برابر عدم پرداخت تا محدودیت های خارج به او اضافه شده است.

همانطور که در پنجاب وزیر سروان Amarinder سینگ بخشنامه ها تاریخ مقرر از قبوض برق از همه خانگی و تجاری مصرف کنندگان با داشتن زمان ماهانه یا دو ماهنامه اسکناس تا 10 ، 000 تومان قابل پرداخت و یا پس از مارس 20, 2020, تمدید شده است تا مارس 20, 2020, بدون مالیات پرداخت در اواخر
اضافه بها.

بیشتر از 1 درصد تخفیف داده خواهد شد و به مصرف کنندگان (منحصر به فرد از هر گونه عقب افتادگی قبلی) چه کسی خواهد پرداخت قبوض برق به صورت آنلاین از طریق دیجیتال حالت های اصلی تاریخ به علت.

همین امر به تمام قبوض برق پرداخت و یا پس از مارس 20 از تمام مصرف کنندگان صنعتی – متوسط عرضه (MS) و عرضه بزرگ (LS) مصرف کنندگان صنعتی است. به اتهام ثابت صنعتی مصرف کنندگان نیز خواهد بود كه دو ماه آینده با اثر از مارس 23 و انرژی اتهامات ممکن است ثابت متناسب با کاهش اتهام ثابت (نرخ واحد).

پس از تجدید نظر اتهامات انرژی خواهد پرداخت شده توسط مصرف کنندگان و نمی خواهد در نظر گرفته شده برای یارانه MS و LS مصرف کنندگان صنعتی که واحد باقی مانده بسته شده در این دوره را نمی توان ملزم به پرداخت هر گونه برق غرامت.

Amarinder بیشتر به کارگردانی Venu Prasad, اصلی, منشی, (قدرت) به ارائه بدون وقفه 24 x 7 عرضه به تمام موسسات مراقبت سلامت از جمله دانشکده های پزشکی و بیمارستان و درمانگاه و دیگر موسسات پزشکی و قرنطینه مراکز در سراسر کشور خود را برای عملکرد صاف.

CM نیز به کارگردانی PSPCL برای اطمینان از تداوم قدرت حضور شکایات مربوط به ایمنی و ترمیم قدرت. اما برای قرائت صدور صورت حساب آزادی ارتباطات جدید است که نیاز به بازدید از مصرف کنندگان محل ممکن است قطع شود او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>