پنجاب احزاب سیاسی به درخواست مرکز به برداشت آن ‘anti-کشاورز’ احکام نه سرهم بندی کردن با MSP

بیان اخبار سرویس

CHANDIGARH: همه احزاب سیاسی در پنجاب محرومیت BJP امروز حل شود به درخواست تجدید نظر به دولت مرکزی بلافاصله پس از برداشت ضد کشاورز موجب تصویب آن است.

BJP را متحد Shiromani Akali Dal (SAD) نیز تصمیم به حمایت از تصمیم گیری از تمام احزاب در دیدار با یک هیئت PM مودی و اتحادیه های وزیر کشاورزی در مورد این مسئله.

در پنج ساعت طول تمام نشست برگزار شد از طریق ویدئو کنفرانس BJP مخالف این قطعنامه اما غم انگیز است که در ابتدا بیان رزرو در نهایت تصمیم گرفت به بخشی از آن تایید انتخاب به رفتن با دیگران است.

غمگین جمهور Sukhbir سینگ Badal که ساخته شده منحصر به فرد دوره, ساخت, سخنرانی در مورد این موضوع که تخلیه کنگره حزب خام تلاش برای سیاسی مرکزی احکام کشاورزی و روشن ساخته است که برای غمگین, هیچ, وزارت, دولت و داد بود و فراتر از رفاه ‘annadaata’ کشاورزان است.

او در حالی که اطمینان که MSP در مواد غذایی غلات نمی خواهد خارج شود همچنین روشن ساخته است که او در دفاع از احکام.

“تا آنجا که به ما مربوط می شود ما تنها علاقه است آن است که آیا به نفع کشاورزان از دولت و یا نه. وجود دارد هیچ ارائه در فرمان کشاورزان در تولید و تجارت است که MSP به پایان خواهد رسید. در واقع اگر ما مطالعه این موضوع پیدا کنیم که دولت پنجاب در حال حاضر اصلاح امور خارجه APMC عمل به اجرای مفاد این فرمان در ماه اوت سال 2017. این شامل ایجاد خصوصی متری مستقیم بازاریابی و تجارت الکترونیک.”

پنجاب کنگره رئیس کمیته Sunil Jakhar خواستار خروج فوری از سه ضد کشاورز احکام و گفت: این امر جای کشاورزان سرنوشت در رحمت بوده است.

“بی جی پی را به قصد واقعی است که در نهایت به انجام دور با MSP رژیم که در نظر آنها یک بار در اقتصاد هند و هدف واقعی پشت این احکام است برای آماده سازی زمین صاف که نسبت به پایان رسید به طوری که اقدامات دولت و شرکت ها در گام,” او گفت: یک نشست برگزار شده توسط دولت پنجاب.

وزیر Amarinder سینگ گفت که این مرکز حق دخالت در امر کشاورزی است.

او گفت که Shanta کومار گزارش کمیته توصیه کرده بود عقب نشینی تدریجی از MSP و برچیدن FCI.

احکام آن نیز در خطوط کمیته گزارش مراحل در همان جهت این امر منجر به یک بحران بی سابقه ای برای پنجاب است که وابسته به کشاورزی است.

BJP دولت رئیس جمهور Ashwani Sharma نامیده احکام به عنوان طرفدار کشاورز و هرگونه حرکت به کشتن MSP رژیم ادعا که MSP بود دائم.

در همین حال در واکنش به توسعه AAP پنجاب واحد جمهور و MP Bhagwant Mann گفت: نه تنها کشاورزان بلکه Arhtiyas و معامله گران نیز می تواند تحت تاثیر این قوانین.

او گفت: قوانین باید مورد بحث قرار گرفته اند به درستی در مجلس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im