پنجاب پلیس ترک در بخش 144 متخلفان hoarders و سود

اخبار/از طریق Geo.tv/Files

لاهور: Punjab پلیس در زمان علیه 57 مغازه ها و حداقل چهار eateries برای نقض بخش 144 همیشه از آن تحمیل شد در سراسر استان پشت در مارس 15, یک سخنگو روز دوشنبه گفت:.

پلیس همچنین هشدار در مورد hoarders و سود سخنگوی اضافه شدند و اقدام علیه آنها در این زمینه است. در مجموع 5,663 موارد ثبت شده تا کنون در پنجاب بیش از تخطی از بخش 144 پس از 15 مارس.

به گفته یک سخنگوی پلیس, 153 موارد واصل شده اند بیش از نقض از کنترل قیمت و جلوگیری از احتکار و احتکار عمل می کنند. اقدام دیگری بود که گرفته شده و در برابر کسانی که به طور مصنوعی افزایش قیمت و احتکار مواد غذایی ضروری و موارد استفاده روزانه.

این سخنگو گفت: 26,401 مردم بوده است بررسی می شود تا کنون در 1,282 چک-پست زودتر راه اندازی شود.

بازرس کل پلیس پنجاب شعیب Dastagir در این زمینه دستور منطقه ای و منطقه ماموران پلیس به سرعت عمل در برابر کسانی که نقض قانون و اطمینان حاصل شود که افسران و پرسنل اختصاص داده شده در زمینه وظیفه رعایت اقدامات پیشگیرانه در برابر بیماری همه گیر کوروناویروس.

در 15 مارس دولت پنجاب اعلام کرده بود تحمیل قسمت 144 سراسر استان به مدت سه هفته پس از موارد جدید از رمان ویروس گزارش شده است.

تمام موسسات آموزشی در استان شد بسته باقی می ماند و کارکنان آموزش نیز مجاز نمی باشد برای ورود به مدارس و کالج ها و دانشگاه ها. استانی دولت تصمیم گرفته است برای حفظ پارک و باغ وحش و پیک نیک نقاط تعطیل عمومی است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>