پنجاب OPC-انگلستان هنوز هم با وجود عملکرد داخلی نگرانی


لندن: جنگ داخلی آمده است جلو در درون ارتش انگلستان پس از برخی از کاربران شکایت کرده است که پنجاب در خارج از کشور پاکستان کمیسیون (OPC) انگلستان بود تفرقه سازمان پیشرو به اقدام علیه تازگی تشکیل سازمان توسط PTI ارشد رهبر Saifullah خان نیازی.

این قابل درک است که Saifullah نیازی به توصیه به وزیر پنجاب عثمان Buzdar به انحلال OPC-بریتانیا بعد از یک گروه از PTI چندین شکایت علیه OPC-انگلستان درست اتهامات که قوم و خویش شده است و ترویج از طریق قرار ملاقات. اما بسیاری از اتاق فروشان شده اند در PTI, انگلستان است.

با توجه به آزادی مطبوعات صادر شده توسط اعضای پنجاب OPC انگلستان “آن اشاره کرد و با تاسف که برخی از افراد ساخته شده شکایت علیه OPC UK شورای مشورتی و به دنبال حل آن است. OPC UK شورای مشورتی راه اندازی شد در ماه نوامبر سال 2019 پس از مشورت های گسترده با انگلستان پاکستان مهاجر PTI, انگلستان, انتخاب, بدن, Aneel Musarat صاحب, SAPM Sahibzada جهانگیر فرماندار پنجاب Choudry محمد سرور و رئیس PTI انگلستان Shirjeel ملک.”

برخی از شناخته شده PTI فعالان مانند آصف خان نصیر میر ناصر عباس خان Riffat مغول ملک عمران خلیل رشید کون سونیا Arfan, Tanzeem Bajwa, Umer اسحاق Choudry ریاض داديم شهباز Awan, ندیم اصغر Tanzeem Bajwa به عنوان به خوبی به عنوان رئیس در خارج از کشور پاکستانی رفاه شورای نعیم عباسی برجسته بازرگانان پاکستانی مانند نعیم طاهر ملک Haseeb Ahsan هارون الرشید ملک افتخار احمد و محمد اسلم Dogar برخی از برجسته نام که به صورت این بدن است.

با وجود تحقیقات داخلی و, درگیری OPC در ادامه به تابع به عنوان در هر صورت عادی. در حالی که صحبت کردن به این خبرنگار آصف است که رسانه ها هماهنگ کننده OPC گفت: “OPC ساخته شده بود پس از پنجاب دولت تصویب قطعنامه ای برای آن است. سانتی متر پنجاب رئیس این بدن است. شده است وجود دارد هیچ اطلاع رسانی برای انحلال این بدن اما حتی اگر ما در حال منحل ما را در ادامه خدمت به مردم است.”

آصف بیشتر به ذکر است که او نه مسئول رفتار تمام اعضای اما پس از این بود که غیر از حقوق و مزایای موقعیت خود و تیم خود را در تلاش برای کمک به مردم باید اذعان کرد.

“OPC ساخته شده در مشاوره با Sharjeel ملک است که رئیس PTI در انگلستان به عنوان سران از جمله Sahidzada جهانگیر و Musarrat. هیچ کس به جز رهبری مرکزی حق انحلال OPC” آصف ادعا کرد. او همچنین با تاکید بر این واقعیت است که افرادی که ارائه نمی باید اخراج می شود اما آنهایی که مشغول به کار بودند باید مجاز به انجام کار خود را.

منابع نشان داد که PTI رهبری در پاکستان دریافت چندین شکایت در مورد رفتار برخی از اعضای OPC و Saifullah خان نیازی است که رئیس سازمان حاکم PTI حزب است که به طور جدی با توجه به مصرف استرن عمل که شامل انحلال این بدن است.

رسول اکرم (ص) Dhareeja در نامه ای به نخست عمران خان به تازگی در آن او ادعا کرد که اعضای آن به تازگی ایجاد شده پنجاب OPC UK فصل شد سوء استفاده از موقعیت خود را.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de