پنجاب تحمیل ‘هوشمند مستند’ در چهار شهرستانها

عکس: فایل

لاهور: دولت پنجاب در روز سه شنبه اعلام کرد برای تحمیل هوشمند مستند در راولپندی, Gujrat, گوجرانواله و سیالکوت تا جولای 27 به عنوان موارد همچنان به افزایش است.

با توجه به اطلاع رسانی صادر شده توسط اولیه و ثانویه بهداشت و درمان بخش (P&SHD) تحت پنجاب بیماری های عفونی فرمان 2020 در مورد مستند “کنترل ورود و خروج” را مشاهده خواهد شد در راولپندی, Gujrat, سیالکوت و گوجرانواله تا 27 ژوئیه سال 2020 است.

تحت مستند “همه بازارها و مراکز خرید و رستوران ها و دفاتر (خصوصی و دولتی) باید بسته باقی می ماند در این مناطق است. باید به وجود یک ممنوعیت کامل جنبش مردم و از این مناطق عمومی و خصوصی حمل و نقل به جز جنبش محدود از یک فرد در هر وسیله نقلیه و از معاف امکانات.”

اطلاع رسانی اضافه شده است که وجود دارد نیز باید یک ممنوعیت کامل تجمعات انواع, اجتماعی, مذهبی و یا هر هدف دیگر در هر مکان عمومی و یا خصوصی در سراسر این مناطق است.

مناطق تحت هوشمند مستند

سیالکوت – Chak Kalan Ladhar و شهر غازیپو

راولپندی – W-8 Wah Cantt, W-3 Wah Cantt و UC Saray e کالا

Gujrat – Mohalla Kalupura, چاه Taringh و ایجاد مدینه Syedan

گوجرانواله – Nandipur شهر Aroop و قلعہ دیدار سینگ

در اوایل این ماه “smart مستند” به اجرا گذاشته شد در هفت شهر پنجاب به مدت 15 روز در زنجان به پایان جولای 24.

این شامل لاهور و مولتان, Faisalabad, گوجرانواله, سیالکوت, Gujrat و راولپندی.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>