عکس: فایل

مقامات در پنجاب بوده است به کارگردانی و تهیه دستورالعملهای عملیاتی استاندارد برای Jumatul Wida و سعید فطر, نماز جماعت در این استان و برای اطمینان از اجرای دستورالعمل مندرج توسط دولت گزارش ژئونیوز.

جهت آمد و طی یک جلسه به ریاست پنجاب قانون وزیر رجا نظیر بشارت به بررسی وضعیت در حال ظهور در این استان با توجه به همه گیر. در این جلسه نیز با حضور ولایتی وزیر صنایع میان اسلم اقبال, Punjab دبیر کل جواد رفیق و IG پنجاب ،

دبیر کل معلومات است که امنیت باید ارائه شده در جمعه و نماز عید و اضافه کرد که تخطی از دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) را نمی توان تحمل هر قیمتی.

رفیق بیشتر دستور مقامات برای اطمینان حاصل شود که دستورالعملهای عملیاتی استاندارد بودند که به دنبال آن در بازار با کمک از معامله گران. “در صورت عدم رعایت دستورالعملهای عملیاتی استاندارد, کل بازار باید مهر و موم شده,” او گفت:.

وی افزود: بازارهای تنها مجاز به انجام کسب و کار چهار روز در هفته در حالی که آنها باقی می ماند برای سه روز باقی مانده.

مراکز خرید در سراسر پنجاب را دوباره باز از فردا (دوشنبه) پس از دولت استانی به رفتن به آینده برای از سرگیری عملیات.

پنجاب اطلاعات وزیر فیاض-ul-حسن Chohan شنبه گفته بود وضعیت کلی در سراسر استان رضایت بخش بود پس از به دولت اجازه داده مردم را به رفتن در مورد کسب و کار روزانه در حالی که اطمینان از اجرای دستورالعملهای عملیاتی استاندارد.

وزیر گفته بود که این تصمیم برای هر دو سهولت و یا سطح شیب دار بالا مستند محدودیت های گرفته خواهد شد و با در نظر داشتن مکان پاسخ در coronavirus بیماری همه گیر.

وزیر اطلاعات اضافه شده بود که مردم می تواند انجام فعالیت های روزانه در حالی که مطمئن شوید که آنها در حال دنبال کردن دستورالعملهای عملیاتی استاندارد در محل قرار داده شده توسط دولت.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im