پنجاب دولت اجازه می دهد تا حمل و نقل عمومی در جاده ها همراه با دستورالعملهای عملیاتی استاندارد


دولت پنجاب تصمیم گرفته است به تصویب جریان حمل و نقل عمومی در جاده ها پس از وزیر پنجاب عثمان Buzdar به یک سیگنال سبز به حرکت می کند با وجود افزایش coronavirus موارد در سراسر استان.

سانتی متر پنجاب خواسته مقامات برای ارائه یک طرح تخمگذاری دستورالعمل های عملیاتی استاندارد, پس از دیدار با حمل و نقل امروز.

در این نشست خواهد بود که ریاست آن را قانون استانی وزیر رجا نظیر بشارت و برگزار خواهد شد در حدود 3 بعدازظهر.

پس از جلسه استانی دولت را مطلع کردن مرکز در مورد دستورالعملهای عملیاتی استاندارد و اقدامات خود را در خصوص تصمیم گیری اجازه می دهد تا حمل و نقل عمومی به کار گیرند گفت: منابع.

با توجه به منابع حمل و نقل خواهد شد هر دو داخل شهر و بین شهری.

گزارش های قبلی ارائه شده به سانتی متر پنجاب اعلام کرد که با توجه به مستند و محدودیت در حمل و نقل عمومی مشکلات شایع در افراد شدت یافته است.

آن گفت که با توجه به وضعیت مردم مجبور به استفاده از وسایل نقلیه خصوصی در نرخ های گزاف.

این گزارش توصیه می شود که بخش حمل و نقل باید اجازه داده شود برای تبدیل شدن به عملیاتی برای کمک به مردم است.

در اوایل آدرس به ملت نخست وزیر عمران خان گفته بود که مستند بود که برداشته در مراحل.

در همان آدرس به او ابراز امیدواری کرد که حمل و نقل عمومی و راه آهن عملیات از سر گرفته خواهد شد و پس از کامل گفتگو با مقامات نگران و کمیته هماهنگی ملی. مقامات وظیفه بودند به mull بیش از دستورالعملهای عملیاتی استاندارد در این زمینه است.

مردم با عجله به بازار نقض دستورالعملهای عملیاتی استاندارد در سراسر استان

دولت پنجاب گفت: این تصمیم گرفته بود به شدت اجرای مستند و دقیق عمل در برابر متخلفان از Covid-19 دستورالعملهای عملیاتی استاندارد پس از بازار باز از دوشنبه.

توسعه آمد و به عنوان هزاران نفر از خریداران انداخت دستورالعمل های ایمنی به سگ و آب گرفتگی بازارها و مغازه ها در سراسر استان است.

اگر نقض دستورالعملهای عملیاتی استاندارد همچنان دولت ممکن است تجدید نظر در تصمیم خود در کاهش مستند گفت: قانون وزیر رجا نظیر بشارت در حالی که صدور یک ویژه بیانیه ای در دفتر کار خود در اینجا در روز پنج شنبه. او گفت: این مایه تاسف است که در طول کاهش مستند, دستورالعملهای عملیاتی استاندارد بودند نه به دنبال در بسیاری از بازارها و وجود دارد بیشتر عجله بیش از حد معمول در بازار است.

از امروز این موارد در پنجاب شروع به پریدن کرد در نزدیکی 14,000 با بیش از 230 مرگ و میر.


is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im