پنجاب دولت بسته امداد برای BISP ذینفع: Awan

دستیار ویژه نخست وزیر اطلاعات و پخش Firdous عاشق Awan جلسه توجیهی با رسانه ها در اسلام آباد در روز یکشنبه. — PID

دولت رئیس سخنگوی Firdous عاشق Awan روز یکشنبه روشن است که Rs10 میلیارد امداد صندوق های اعلام شده توسط دولت پنجاب یک روز قبل از آن — که به دیدن خانواده دریافت Rs4,000-دستمزد در هر ماه — را شامل نمی شود سود بی نظیر درآمد پشتیبانی برنامه (BISP).

اظهارات او در یک جلسه مطبوعاتی به رسانه ها پس از یک هسته نشست کمیته بین PTI اعضای.

Awan گفت که اولین مرحله از توزیع را ببینید 2.5 میلیون ها دریافت حمایت مالی. “این خانواده ها منتقل خواهد شد پول از طریق آسان Paisa,” او اضافه شده است.

“فردا یک آگهی قرار داده خواهد شد به این (طرح) شفاف تر گفت:” نخست وزیر مشاور در اطلاعات است.

Awan گفت که “گام مهم” گرفته شده است که 300 حوزه پنجاب قرار داده شده اند و 8000 خانواده در مجلس ملی حوزه ساخته شده اند بخشی از intitiative.

پنجاب جلسه به بعد از ظهر

دولت پنجاب در جلسه به نخست وزیر گفت که پنجاب بزرگترین استان است و در نتیجه در مواجهه با بزرگترین تهدید.

در این راستا دولت پنجاب اعلام کرد که هشت کاملا مدرن و مجهز به آزمایشگاه های پزشکی در سراسر هر بخش خواهد بود تاسیس شده است. برای این Rs62bn اختصاص داده شده است.

بعلاوه فرآیند استخدام به صورت 10,000 پزشکان و امدادگران در حال حاضر آغاز شده گفت: Awan.

“با این آزمایشگاه ما قادر خواهد بود برای تست از 3200 بیماران روزانه” بنابراین ما می توانیم یک تصویر واقع بینانه از شدت ویروس, گسترش, او گفت:.

Awan گفت که در به رسمیت شناختن از خدمات پزشکان و امدادگران اضافی حقوق و دستمزد خواهد بود به آنها داده می شود به عنوان یک جایزه. “اگر یک پزشک یا پیراپزشک می میرد در خط وظیفه آنها را مفتخر به عنوان شهدای,” او گفت:, و اضافه کرد که خود را وارث خواهد بود تمویل درآمده است.

KP اقدامات

این سخنگو گفت که هسته اصلی کمیته نیز مطلع از جزئیات در مورد Rs11.4bn صندوق اختصاص داده شده توسط خیبر پختونخوا دولت برای کمک به این استان را افراد تحت تاثیر شیوع.

با بودجه 1.9 m خانواده که شامل 63 درصد از جمعیت استان را دریافت حمایت مالی در هر ماه.

او گفت که استان اختصاص داده است و در مجموع Rs 32bn برای مبارزه با ویروس. این Rs8bn را به وزارت بهداشت و Rs6bn خواهد بود خود را کنار بگذارند برای شرایط اضطراری.

این استان نیز با توجه به Rs5bn ارزش آرامش در مالیات و عوارض به بخش های مختلف. بانک مرکزی خیبر نیز تمدید وام دوره بازپرداخت و تسکین Rs1.5bn به تجار و بازرگانان ارائه شده است.

نخست وزیر نیز مطلع شد که یک میلیون خانواده بودند که گرفتن تحت حمایت این احساس برنامه را دریافت مبلغ اضافی از Rs2,000 در هر خانواده حسن نیت ارائه میدهد دولت استانی.

در زیر جدید intitiative, 500,000 بیشتر خانواده ها را نیز شامل می شود در برنامه است.

نخست وزیر توزیع مواد غذایی طرح

Awan گفت که این ویروس در پی آن بود چپ نمرات از خانواده ها بدون هیچ گونه مواد غذایی و آن باقی مانده است نخست وزیر اولویت برای حل و فصل این مایه تاسف است مشکل است.

او گفت که به تازگی اعلام کرد تاج امداد ببر جوانان نیروی را نخست وزیر مبارزه به جلو و اطمینان حاصل شود که خانواده ها در سراسر کشور نه گرسنه.

“برای اطمینان از عرضه مواد غذایی بدون تاخیر دقیق نقشه راه اعلام خواهد شد فردا.”

او گفت که مهمترین چالش برای مقابله با این است که از احتکار. “چنین افرادی برخورد خواهد شد با دست آهن” و استانی توجیه شده است در این راستا اضافه شده Awan.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>