پنجاب دولت را رد نواز درخواست برای فرمت در وثیقه

نخست وزیر نواز شریف. عکس: فایل

لاهور: دولت پنجاب در روز سه شنبه رد یک درخواست از نخست وزیر نواز شریف به دنبال گسترش در وثیقه بیان کرد که PML-N supremo تا به حال موفق به ارائه خدمات مورد نیاز پزشکی, به گزارش, به گزارش ژئونیوز.

صحبت با رسانه ها پس از دیدار, قانون, وزیر رجا نظیر بشارت گفت که دولت تا به حال بارها و بارها خواسته PML-N رهبر به ارائه گزارش خود را.

“او شده است بستری برای هر بیمارستان از او به لندن رفت و برای درمان. ما بارها و بارها خواسته خود را پزشک دکتر عدنان خان در مورد قلب روش. دکتر عدنان شکست خورده به هر تاریخ خاص و گفت: ما به انتظارنشسته بودند تا این که بعد از چند هفته” نظیر بشارت گفت.

“دادگاه عالی اسلام آباد داده بود هشت هفته به نواز. در طی 16 هفته ما دریافت هر گونه گزارش های جدید از لندن,” او اضافه شده است.

پنجاب قانون وزیر ادامه داد که یک هیئت ویژه تشکیل شد توسط رئیس جمهوری که نگه داشته, درخواست های جدید در گزارش به آن ارسال شود. “هیچ گزارش های جدید ارسال شد به رغم درخواست های متعدد,” نظیر بشارت افزود که برخی از گزارش دریافت شد که رضایت بخش نیست.

“پس از هفت به هشت مشاهدات هیئت مدیره خواسته جدید, گزارش, پاسخ دریافتی از آنها این بود که گزارش می دهد که در حال حاضر فرستاده شده بودند قطعی و یک تصمیم باید گرفته شده بر روی آنها” او اشاره کرد.

“از آنجا که هیچ گزارش جدید فرستاده شدند پنجاب کابینه رسیده تصمیم گیری در آنها و تصمیم به گسترش وثیقه” نظیر بشارت گفت.

او افزود: “رعنا Sanaullah آمد در رسانه ها چند روز پیش و گفت: نواز را تحت قلبی روش در فوریه 24, اما زمانی که ما خواسته دکتر عدنان او حاضر برای به اشتراک گذاشتن یک تاریخ خاص و گفت: این عملیات خواهد بود اندود شده تا در دو تا سه هفته آینده.”

همانطور که می بینید هیچ عمل جراحی قلب انجام شده است اشاره کرد.

قانون وزیر بیشتر گفت: با توجه به گزارش های آنها بود که دولت پنجاب در زمان تصمیم به گسترش وثیقه. “ما در حال حاضر نوشتن به دولت فدرال در مورد پنجاب تصمیم دولت. دولت فدرال تصمیم خواهد گرفت که در دوره بیشتر از عمل است.”

وزیر بهداشت Yasmeen رشید گفت: نواز شده است در یک وضعیت با ثبات پس از او باقی مانده است. ما را تازه گزارش از نواز شریف پس از او رفت و به او اضافه شده است.

شهباز از نظر تصمیم گیری به عنوان “انتقام سیاسی”

در پاسخ به پنجاب تصمیم دولت, PML-N جمهور Shehbaz Sharif گفت: این تصمیم سیاسی بود ، “پنجاب تصمیم دولت این است که خرده تفکر سیاسی و انتقام است.”

وی افزود: دولت پنجاب امضا کرده بود در اسناد اجازه می دهد نواز به خارج از کشور سفر. “امروز دولت پنجاب بر اساس انتقام سیاسی, رفت و برگشت در تصمیم گیری آن است. دولت پنجاب را ادعا که نواز درمان ممکن بود در پاکستان شد چیزی جز یک زمینه صادر کند دروغ” او گفت:.

PML-N رهبر در ادامه گفت که آنها تا به حال ارائه همه این گزارش ها در زمان. “نواز شریف است که اجازه زندگی می کنند. درمان هر فرد حق اساسی و نمی خواهد ما را تشکیل می دهند در نواز سلامت.”

“نواز ادامه خواهد داد تا تحت درمان طبق نظر پزشک تصمیم” Shehbaz اضافه شده است.

در دادگاه مجاز به حذف نواز نام از خروج کنترل لیست در ماه اکتبر بدون هر گونه شرایط را برای یک دوره زمانی چهار هفته.

در تصمیم خود LHC گفت که در مورد نواز سلامت را بهبود نمی بخشد پس از آن دوره زمانی می تواند تمدید شود, و اضافه کرد که مقامات دولت قادر خواهد بود برای تماس با نواز از طریق سفارت پاکستان.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>