دولت پنجاب توصیه مرکز در برابر گسترش نواز شریف به قید وثیقه


دولت پنجاب در روز چهارشنبه خواسته دولت فدرال به رویکرد نگران دادگاه و دادگاه به مخالفت با تمدید قرار وثیقه برای نخست وزیر سابق نواز شریف ژئونیوز گزارش داد.

“ما با ارسال نامه ای به دولت فدرال در حال حاضر آنها اقدام خواهد شد,” قانون, وزیر رجا نظیر بشارت گفت که دولت استانی است توصیه می شود این مرکز به رویکرد دادگاه در این زمینه است.

منابع درون استانی قانون وزارت همچنین تایید کرد که یک نامه فرستاده شده به دولت فدرال است.

فواد خواستار مستقل کمیسیون

وزیر فدرال برای علم و فناوری فواد چودری تمجید دولت پنجاب و گفت: این تصمیم یک گام خوب’.

وزیر در یک پست در توییتر به نام برای تشکیل یک کمیسیون مستقل برای بررسی اینکه آیا قبلا گزارش شده توسط نواز بودند و معتبر است یا نه.

“در مرحله بعد به آن نیاز دارد تا مشخص شود که آیا گزارش های پزشکی که در آن قید وثیقه اعطا شد ساخته شده بودند از طریق جعل و اگر این درست است پس از آن که درگیر شد?” سوال از وزیر اضافه کرد که یک کمیسیون مستقل بود و نیاز به بررسی این.

دولت پنجاب در روز سه شنبه را رد کرده بود نواز نرم افزار برای فرمت در وثیقه بیان کرد که PML-N supremo موفق به ارائه گزارش های پزشکی مورد نیاز.

نظیر بشارت در حالی که پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در کنار استانی وزیر بهداشت دکتر یاسمین رشید و اطلاعات وزیر Fayyazul حسن Chohan گفت: دولت تا به حال بارها و بارها خواسته PML-N رهبر به ارائه گزارش خود را.

“او شده است بستری برای هر بیمارستان از او به لندن رفت و برای درمان. ما بارها و بارها خواسته خود را پزشک دکتر عدنان خان در مورد قلب روش. دکتر عدنان موفق به ارائه هر گونه خاص تاریخ” نظیر بشارت گفت.

“دادگاه عالی اسلام آباد داده بود هشت هفته به نواز. در طی 16 هفته ما دریافت هر گونه گزارش های جدید از لندن,” او گفت:.

پنجاب قانون وزیر اضافه شده است که یک هیئت ویژه تشکیل شد توسط رئیس جمهوری که نگه داشته و درخواست برای گزارش.

“پس از هفت به هشت مشاهدات هیئت مدیره خواسته جدید, گزارش, پاسخ دریافتی از آنها این بود که گزارش می دهد که در حال حاضر فرستاده شده بودند قطعی و یک تصمیم باید گرفته شده بر روی آنها” او اشاره کرد.

“از آنجا که هیچ گزارش جدید فرستاده شدند پنجاب کابینه رسیده تصمیم گیری در آنها و تصمیم به گسترش وثیقه” نظیر بشارت گفت.

Shehbaz از نظر تصمیم گیری به عنوان “انتقام سیاسی’

در روز سه شنبه PML-N جمهور Shehbaz Sharif گفته بود این تصمیم سیاسی بود ، “پنجاب تصمیم دولت این است که خرده تفکر سیاسی و انتقام است.”

وی افزود: دولت پنجاب امضا کرده بود در اسناد اجازه می دهد نواز به خارج از کشور سفر. “امروز دولت پنجاب بر اساس انتقام سیاسی, رفت و برگشت در تصمیم گیری آن است. دولت پنجاب را ادعا که نواز درمان ممکن بود در پاکستان شد چیزی جز یک زمینه صادر کند دروغ” او گفت:.

PML-N رهبر در ادامه گفت که آنها تا به حال ارائه همه این گزارش ها در زمان. “نواز شریف است که اجازه زندگی می کنند. درمان هر فرد حق اساسی و نمی خواهد ما را تشکیل می دهند در نواز سلامت.”

“نواز ادامه خواهد داد تا تحت درمان طبق نظر پزشک تصمیم” Shehbaz گفته بود.

در دادگاه مجاز به حذف نواز نام از خروج کنترل لیست در ماه اکتبر بدون هر گونه شرایط را برای چهار هفته است.

در آن تصمیم دادگاه عالی لاهور گفت که در مورد نواز سلامت را بهبود نمی بخشد و سپس به قید وثیقه می تواند تمدید شود, و اضافه کرد که مقامات دولت قادر خواهد بود برای تماس با نواز از طریق سفارت پاکستان.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im