در ماه ژانویه قیمت آرد افزایش یافته و پنج روپیه به دلیل کمبود عرضه گندم — فایل عکس

لاهور: در جریان آرد بحران در پنجاب حداقل 204 میلز یافت شده است که در گندم کمبود با توجه به مواد غذایی گروه گزارش های ارائه شده به دادگاه عالی لاهور.

در این گزارش ذکر شده است که از سال گذشته در ماه دسامبر مجوز از 28 آسیاب شده اند به حالت تعلیق در حالی که جریمه Rs5.62 میلیون تحمیل شده در کارخانه های تولید.

گروه گزارش نشان داد که 14 کارخانه واقع شد در لاهور را بدست آورد در حالی که هشت نفر بودند در راولپندی.

در این گزارش ادعا شده است که بسیاری از مردم گناهکار ایجاد آرد بحران تگرگ از قوی سیاسی در پس زمینه.

در میان عوامل دیگر بخش مواد غذایی را گزارش گفت که به دلیل کاهش ارزش روپیه تقاضا از تجار محلی افزایش یافته و به غلبه بر کمبود.

هفته گذشته اداره تحقیقات فدرال وظیفه بود به پروب کمبود گندم در سراسر کشور است.

دولت پنجاب به حال راه اندازی یک استان گسترده سرکوب گندم hoarders و سود برای کنترل آرد گندم قیمت. دولت استانی تا به حال تصمیم به گرفتن دقیق عمل در برابر کسانی که در ایجاد کمبود مصنوعی در آرد.

به عنوان بحران تشدید نخست وزیر عمران خان در زمان اطلاع از افزایش های اخیر در قیمت گندم آموزش هر چهار استانی رئیس دبیران به آغاز “عملیات بزرگ” در برابر کسانی که در احتکار آرد و فروش آن با نرخ های گزاف.

در ماه ژانویه قیمت آرد افزایش یافته و پنج روپیه به دلیل کمبود گندم عرضه است. “آرد خوب در دسترس است برای Rs62/kg در حالی که قیمت آسیاب آرد افزایش پنج تا شش روپیه و فروش بین Rs 62 کيلوگرم به Rs70/kg” رئیس آرد فروشان انجمن زودتر گفت.

در کراچی یک گونی آرد فروخته شد Rs500. در برخی از نقاط شهر یک کیسه 10 کیلوگرم آرد است که هزینه Rs450 قبل از بحران فروخته شد Rs700 پس از افزایش Rs250.

در لاهور پنجاب آسیاب آرد ارتباط افزایش قیمت آرد توسط Rs6 به ازای هر کیلوگرم و پس از آن فروخته شد و در Rs70 به ازای هر کیلوگرم در سراسر استان.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de