پنجاب گسترش مستند تا مارس 1 به عنوان دولت و حرکت به سمت جامعه انتقال’

بیان اخبار سرویس

CHANDIGARH: در میان دغدغه های جامعه گسترش COVID-19 دولت پنجاب در روز جمعه تمدید مستند در دولت تا ماه مه 1 به عنوان دولت در حال حرکت به سمت “جامعه انتقال”. آن نیز با صدور یک فرمان در آوردن دولت به بیمارستان های خصوصی تحت چتر همه گیر نبرد.

تصمیم گرفته شد در جلسه هیئت دولت است. Amarinder گفت: انتقال تصمیم گیری به نخست وزیر نارندرا مودی در روز کنفرانس با وزرای ارشد.

با استناد به گریم بینی در مورد گسترش این بیماری همه گیر در هفته های آینده Amarinder گفت: مقررات منع رفت و آمد اعمال محدودیت ضروری است به طوری که زیرساخت های پزشکی است که بر دوش نه فراتر از قابلیت های آن است. وجود اجماع عمومی در میان جامعه پزشکی که مستند محدودیت را به تاخیر گسترش این بیماری گفت: امیدوار است که برخی از دارو و یا درمان می شود به زودی.

همچنین پنجاب بالینی ایجاد (ثبت نام و تنظیم) فرمان 2020 تصویب شد و توسط دولت به دولت را به بیمارستان های خصوصی تحت چتر از COVID-19 نبرد. لازم بود برای بیمارستان های خصوصی برای پیوستن به نبرد در برابر بیماری کشنده گفت: Amarinder.

Amarinder گفت: این مهم برای فعال کردن تمام منابع در بزرگتر منافع کشور در جریان مبارزه با کروناویروس که می تواند یک دراز کشیده یکی.

فرمان ارائه خواهد شد برای ثبت نام و مقررات بالینی موسسات در شیوه ای حرفه ای برای اطمینان از رعایت استانداردهای بالینی و پروتکل ها و شفافیت در عملکرد این موسسات به صورت عادلانه و مناسب تحویل به خدمات بهداشتی مشترک ،

در یک پیشنهاد توسط وزیر کابینه نیز تصمیم به راه اندازی 15-عضو چند رشته نیروی کار به تدوین یک استراتژی خروج به صورت تدریجی آرامش مقررات منع رفت و آمد. نیروی کار با نمایندگان از تجارت, کسب و کار, صنعت و کشاورزی, جامعه مدنی, و بهداشت حرفه ای ارسال خواهد شد گزارش خود را ظرف مدت 10 روز. رئیس جمهوری شده است مجاز به تصمیم گیری در ترکیب نیروی کار.

دولت همچنین تصویب ایجاد پرقدرت کمیته به پیشنهاد نقشه راه برای دولت احیای اقتصادی پس از COVID دوران پس از بحران نرم و عادی کار دوباره بازسازی شده است. Amarinder گفت: او را درخواست سابق کمیسیون برنامه ریزی معاون رئیس Montek سینگ Ahluwalia به رئیس کمیته. کابینه همچنین حل و فصل به اصرار این مرکز برای ایجاد پیشرفته مرکز ویروس شناسی در پنجاب با پیش بینی سرمایه گذاری 500 تومان کرور روپیه با دولت برای ارائه زمین به صورت رایگان برای این پروژه است.

برای سریع upgradation دولت زیرساخت های بهداشت و درمان برای مبارزه با COVID-19 کابینه راه اندازی یک نیروی کار تحت اصل, منشی, PWD. اصلی, منشی, TCA و MD, پنجاب, سلامت, سیستم, شرکت, خواهد شد و دیگر اعضای این نیروی کار است که انجام وظیفه سریع upgradation سلامت زیرساخت در یک زمان محدود به شیوه ای. Amarinder خواسته وزارت بهداشت برای ارائه یک پیشنهاد دقیق برای این.

دولت همچنین مجاز معاون کمیسیون به اعلام جدید Mandis در مناطق مربوطه خود را به عنوان مورد نیاز برای دیدار با خواسته های اجتماعی فاصله در حالی که اطمینان از صاف تهیه دانه. این خواهد بود علاوه بر 3,800 Mandis در حال حاضر مطلع در این سال برای تدارک عملیات.

پنجاب COVID-19 موارد

به عنوان از آوریل 10, تعداد افرادی که آزمایش مثبت برای رمان coronavirus در پنجاب را لمس کرده است 151.

با مجموع 48 موارد محلی منطقه حداکثر تعداد مثبت coronavirus گزارش. از این 32 نفر از Jawaharpur روستا با 552 خانواده در ڈیرہ Bassi زیربخش از منطقه ساخت آن جدید hotspot پنجاب. منطقه در حال حاضر شده مهر و موم شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im