توسط PTI

CHANDIGARH: دو نفر از coronavirus در پنجاب در حالی که 77 تازه موارد گزارش شده هل دادن چوب خط حساب کردن به 3,063 در دولت در انتخابات گفت: در روز شنبه.

هر دو مرگ و میر گزارش شده در امریتسار است که بدترین آسیب دیده منطقه توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

با این مرگ و میر, مرگ و میر در کشور افزایش به 65 عنوان هر پزشکی بولتن.

یازده تازه موارد گزارش شده در محلی نه در امریتسار شش در پتهنکت پنج هر کدام در SBS نگر و Jalandhar چهار در ترن ترن سه نفر در سنگرور دو در برنلا و در روپنگر, Ferozepur, Bathinda و فتهگره صاحب است.

از آنها تا به حال دو سفر سابقه به دهلی نو و ماهاراشترا. سه پولیس در پاتانکوت ترن ترن و سنگرور و پرسنل ارتش در Bathinda میان 77 افرادی که قرارداد عفونت پزشکی بولتن گفت.

چهل و پنج COVID-19 بيماران مرخص شده از بیمارستان های مختلف پس از درمان عنوان کرد.

در مجموع 2,327 افراد درمان شده است در دولت است. وجود دارد 671 فعال موارد در دولت به عنوان در حال حاضر.

امریتسار در ادامه منجر به COVID-19 شمارش در دولت با 601 coronavirus موارد به دنبال 323 در Jalandhar, 333 در Ludhiana 166 در Gurdaspur, 164 در ترن ترن و 149 در Patiala 154 در محلی, 137 در Hoshiarpur, 138 هر در سنگرور و پتهنکت, 119 در SBS ناگار 86 در فریدکت, 78 در روپنگر, 74 در فتهگره صاحب 72 در موکتسر, 69 در Moga, 57 در Bathinda, 50 در فزیلکا, 48 در Ferozepur, 42 در کپورتهلا, 34 در مانسا و 31 در برنلا آن گفت.

یک بیمار بحرانی است و در یک حمایت در حالی که 14 در اکسیژن پشتیبانی طبق بولتن.

در مجموع 1,76,533 نمونه گرفته شده برای آزمایش آن گفت.

در مجموع 21 نفر از COVID-19 در پنجاب پس از ژوئن 1 با امریتسار Ludhiana و Jalandhar بودن بدترین مناطق آسیب دیده در این دولت فاش کردن اطلاعات رسمی.

یازده از 21 مرگ و میر رخ داده است در امریتسار در حالی که بقیه گزارش شده از Ludhiana Jalandhar, پاتانکوت Patiala ترن ترن و سنگرور داده گفت:.

دولت مقامات بهداشت گفت: کسانی که مرده بودند نیز رنج می برند از بیماری های دیگر مانند دیابت و فشار خون بالا.

به عنوان دو نفر تسلیم به عفونت کرونا ويروسی در یکشنبه, مرگ و میر در پنجاب افزایش به 65 طبق اطلاعات.

امریتسار Jalandhar و Ludhiana حدود 40 درصد از کل 3,063 COVID-19 موارد در دولت تا شنبه شب.

امریتسار منطقه منجر شده است COVID-19 شمارش با 601 موارد آلوده.

تعداد موارد در امریتسار افزایش 215 از ژوئن 1, با توجه به داده ها.

Jalandhar که دومین شماره از موارد در پنجاب شاهد این ویروس تعداد پریدن از 246 در ژوئن 1 به 323 در ژوئن 13.

تعداد موارد در Ludhiana رشد از 197 در آغاز ماه به 333 تا تاریخ داده ها نشان داد.

پتهنکت دیدم coronavirus موارد بیش از دو برابر از 60 به 138 در همان دوره است.

تعداد فعال coronavirus موارد نیز شاهد افزایش از ژوئن 1 در دولت است.

فعال موارد رز از 257 به عنوان در تاریخ 1 ژوئن به 671 در ژوئن 13, داده ها نشان داد.

به عنوان بسیاری از 327 coronavirus بیماران مرخص شده از ژوئن 1 از بیمارستان های مختلف در پنجاب پس از بهبودی خود را.

همانطور که در حال حاضر در مجموع 2,327 بیماران درمان شده است از عفونت است.

دولت پنجاب اعلام کرده بود اعمال سختگیرانه تر مستند در تعطیلات آخر هفته و تعطیلات عمومی در دولت در میان دغدغه های جامعه گسترش COVID-19 با پیش بینی ها نشان می دهد که این بیماری همه گیر اوج در کشور بود هنوز دو ماه دور.

این Amarinder سینگ دولت در روز شنبه نیز گفت: آن را به یک تصمیم در مورد برگزاری امتحانات در دانشگاه ها و کالج ها پس از 30 ژوئن در خط با دستورالعمل های انتظار از مرکز.

CM گفت: در طول این یک Facebook live جلسه که تصمیم گیری در این زمینه گرفته خواهد شد توسط مرکز به تمام دانشگاه ها و کالج ها در پنجاب هستند که به طور مستقیم یا غیر مستقیم وابسته به کمیسیون مالی دانشگاه (UGC) یک قانونی بدن تحت وزارت توسعه منابع انسانی.

این UGC است که انتظار می رود به موضوع تازه دستورالعمل برگزاری امتحانات در تاریخ 1 ژوئیه به عنوان مستند 5.0 به پایان می رسد در تاریخ 30 ژوئن به وزیر گفت.

در برخی از کشورهای خاص انجام امتحانات در کالج ها و دانشگاه گفت: آن را در تخلف از هنجارهای گذاشته توسط دولت مرکزی که به تنهایی می تواند تصمیم گیری در مورد این مسئله با توجه به کل کشور است.

این مرکز همچنین انتظار برای اعلام تصمیم خود در افتتاح دانشکده ها در تاریخ 1 ژوئیه انتشار رسمی به نقل سینگ گفت.

رئیس جمهوری اعلام کرد از ماه ‘ماموریت Fateh رزمندگان’ کمپین به پاداش شهروندان زیر همه سلامت مشاوره و هنجارهای پشتکار.

مردم با رعایت همه احتیاط و ایجاد انگیزه در دیگران به دنبال پروتکل های ایمنی خواهد بود افتخار توسط دولت به عنوان بخشی از این کمپین ،

با استناد به یک گزارش از دانشگاه کمبریج که وزیر گفت که سعی و آزمایش اقدامات مانند پوشیدن ماسک صورت می تواند کنترل گسترش از COVID-19 تا 75 – 80 درصد آن را ضروری برای همه شهروندان برای فرو کردن هنجارهای ایمنی در زندگی روزمره خود را.

در نقض ترافیک در طول مستند او با اشاره به این که 41,000 از 81,000 قوی پنجاب نیروی انتظامی مشغول بود در COVID-19 مربوط به وظیفه و هیچ کس اجازه داده می شود برای هر گونه نقض قوانین در جاده ها است.

متخلفان جریمه خواهد شد و می توانست به صورت کیفری عمل تحت قانون هشدار داد.

وزیر روشن ساخته است که فیلمبرداری فیلم در دولت مجاز بود و دستورالعمل برای این اثر صادر شده بود به کمیسیون منطقه.

در مجموع 97 نفر که از دهلی نو به پنجاب در گذشته یک ماه باید آزمایش مثبت برای coronavirus دولت وزیر بهداشت Balbir سینگ Sidhu گفت: در روز شنبه.

ضربه در Arvind Kejriwal-چراغ دهلی دولت Sidhu ادعا شده که این علامت مردم به پنجاب برای coronavirus تست پس از آنها “شکست خورده” را برای خود دریافت تست شده در بيمارستان های دولتی در سرمایه های ملی.

“عدم دریافت هر گونه درمان در دهلی نو علامتی افراد در حال آمدن به پنجاب به خود را آزمایش” Sidhu در بیانیه ای گفت در اینجا.

در مجموع 97 نفر که از دهلی نو در گذشته یک ماه تست مثبت و در حال حاضر آنها در حال درمان در اینجا, او گفت:.

اما, آن است که هنوز مشخص نشده که چگونه بسیاری از آنها دائمی ساکنان دهلی نو است.

سه نفر از ساکنان دهلی نو پذیرفته شده اند در Rajindra بیمارستان در پاتیالا آنها پس از آزمایش مثبت در حالی که یک بیمار مثبت از سرمایه های ملی آمد به محلی که پنجاب مقامات دولتی گفت: در روز شنبه.

پس از نزدیک شدن به خویشاوندان یا دوستان خود را در پاتیالا به سه نفر رسیده بیمارستان برای coronavirus تست و راه درمان, مقامات گفت.

یک COVID-19 بیمار از دهلی نو آمد به محلی در شب جمعه, درمان, مقامات گفت.

“ما باید او جدا شده و درمان او گفت:” محلی مدنی جراح Manjit سینگ.

Sidhu ادعا که مردم در سرمایه های ملی بودند محروم تست پزشکی و خدمات است.

او در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در Kejriwal-چراغ دهلی دولت گفت: این وضعیت در معرض “ادعاهای بلند” از دهلی وزیر استفاده می شود که به می گویند که آنها تا به حال موفق خدمات بهداشتی و درمانی وجود دارد.

دولت وزیر بهداشت گفت: دولت را ارائه درمان برای هر بیمار است.

“امروز دولت دهلی نو شده است. آنها می گویند خود را Mohalla درمانگاه ها و بیمارستان ها بسیار موفق” او ادعا.

Sidhu گفت: برای جلوگیری از هر گونه بی سابقه ای وضعیت او در حال حاضر به کارگردانی مدنی جراحان برای نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در مرزهای دولتی, بنابراین به عنوان برای اطمینان از غربالگری هر فرد که از دهلی نو است.

او گفت: این موضوع نگرانی است که تعداد زیادی از علامت مردم در حال حرکت از دهلی نو به پنجاب برای گرفتن تمام رایگان از هزینه های درمانی است.

“در آن آمده است به نور است که با توجه به سطح گسترده از شیوع رخ داده در ملی, سرمایه مردم در حال مبارزه برای COVID-19 آزمون و همچنین برای گرفتن تخت در بیمارستان های دولتی” Sidhu ادعا.

تکان دهنده است و حتی تصور این وضعیت بحرانی از دهلی نو که در آن مردم عادی در حال گریه برای کمک و در حال حرکت از یک بیمارستان به بیمارستان دیگری به فقط به نمونه او گفت:.

وزیر گفت که صدها نفر از فیلم ها از حوادث هستند ویروسی در رسانه های اجتماعی است که به وضوح در معرض “بد” ترتیبات از دولت دهلی نو برای مقابله با COVID-19.

او در ادامه گفت: وزارت بهداشت شروع شده و خانه به خانه غربالگری برای جمع آوری اطلاعات از هر فرد با داشتن علائم این ویروس مرگبار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو