پنجاب سانتی متر Buzdar سفارشات مدارس برای کاهش هزینه ها 20 درصد

اخبار/از طریق Geo.tv/Files

لاهور: دولت پنجاب تصمیم گرفته است به کاهش هزینه های مدرسه 20 درصد در سراسر استان در حال انجام تعطیلات وزیر عثمان Buzdar اعلام روز دوشنبه به عنوان leaderships تلاش برای محافظت از مردم از تاثیر اقتصادی این COVID-19 مستند.

دولت پنجاب تصمیم گرفته است که “هزینه های جمع آوری خواهد شد به صورت ماهانه”, Buzdar گفت در توییتر.

CM اضافه شده است که مدارس محروم شدند از شلیک هر یک از کارکنان و معلمان و نیز کارگردانی برای پرداخت حقوق در زمان.

صحبت با رسانه ها در اوایل امروز او در ادامه گفت اضافی پنج بیمارستان در پنجاب آغاز خواهد شد کار برای درمان coronavirus بیماران.

“میدان بیمارستان ها راه اندازی شده اند در گوجرانواله, Gujrat, مندی بهاءالدین سیالکوت و جهلم” او گفت:, و اضافه کرد که تقریبا 15 میلیون نفر تا به حال اعمال شده برای “انصاف Imdad برنامه” راه اندازی شده توسط دولت است.

Rs10bn برنامه

Buzdar در ماه گذشته تایید سانتی انصاف Imdad بسته به ارزش Rs10 میلیارد و کارگردانی تمام احزاب مربوط به اطمینان از اوایل راه اندازی بسته به توزیع کمک های مالی میان خانواده های نیازمند از طریق یک ادم ساز.

مبلغ Rs4,000 خواهد بود با توجه به هر یک از 2.5 میلیون مستحق خانواده های تحت این طرح است.

CM گفته بود مالی اعطا شد در علاوه بر این به دولت فدرال بسته امداد به منظور تسهیل روزانه-شرط در میان یک بحران بهداشتی. او افزود که برنامه های کاربردی برای این طرح خواهد بود دریافت آنلاین و پس از تایید فرایند پول منتقل خواهد به کسانی که مستحق آن است.

او کارگردانی است که فرم ساده و تنها اطلاعات لازم مانند نام CNICs و شماره تلفن از متقاضیان — جمع آوری می شود.

به خانواده های محروم نمی شود از سمت چپ به تنهایی در بحران, او تا به حال مطمئن باشید کسانی که با حضور در این نشست است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>