توسط ANI

دهلی نو: این کنگره در روز جمعه گفته است که بی جی پی به رهبری دولت در مرکز و نه در جواب سوال مربوط به هوش شکست در پولوما حمله ترور شد و “حساسیت به پاسخگویی در مورد مسائل مربوط به ساقط و امنیت ملی است.”

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در اینجا, کنگره, سخنگوی Jaiveer Shergill گفت: بی جی پی به رهبری دولت طول می کشد اعتبار برای قربانی کردن سربازان و دستاوردها در زمینه امنیت ملی بود اما “به صورت ترسیده سوالات.”

Shergill ادعا که BJP است “استفاده و پرتاب سیاست به سمت سربازان خود را به سمت قربانی.”

همچنین به عنوان خوانده شده | هیچ پاسخ که مسئول پولوما حمله حتی بعد از 1 سال به ‘توهین’ به شهدا: Tharoor

پرداخت ادای احترامات به CRPF پرسنل که جان خود را از دست در پولوما حمله تروریستی در این روز در سال گذشته Shergill گفت که حزب ادای احترام شجاعت خود را.

“این یک واقعیت شناخته شده است که پاکستان تاکنون در پولوما حمله اما آن را به خوبی نگه داشته و راز توسط BJP چگونه یک شکست اطلاعاتی که منجر به حمله تروریستی صورت گرفت,” او گفت:.

او پرسید که چگونه بمب دست ساز در چنین مقدار بزرگ وارد جامو و کشمیر و چه کسی در دولت پاسخگو بودند برای “عظیم شکست اطلاعاتی” که منجر به از دست دادن 40 زندگی.

“چرا هوش گزارش پیشرو و یا نشان می دهد که چنین حمله ای اتفاق می افتد نادیده گرفت. چرا بودند jawans نه هوا برداشته در طول حرکت خود را? چه نقش Dy SP Davinder سینگ و که ‘isharaa’ (نشانه) بود او کار ؟ بود که به او نشانه بروید و نشان می دهد و یا کمک در پولوما حمله؟” Shergill پرسید.

او خواسته که گزارش پرس و جو در مورد “شکست اطلاعاتی” که منجر به پولوما حمله بود ساخته شده است.

دولت رد هوش شکست در پولوما حمله تروریستی.

کنگره رهبر را متهم به بی جی پی بودن به جرم “خیانت به, deborah و گمراه کننده” خانواده های شهدا با تحقق وعده های ساخته شده توسط دولت مرکزی پس از پولوما حمله.

همچنین به عنوان خوانده شده | بزرگداشت پولوما شهدا CRPF تجدید حل برای پایان دادن به ترور

Shergill گفت: خانواده Kaushal کومار Rawat که از دست رفته عمر خود را در حمله تروریستی گفته است که وعده جبران خسارت و کار انجام شده است تا در حال حاضر. او گفت: مشابه اظهارات ساخته شده توسط Sanju Devi یک بیوه است.

“بی جی پی تمرکز فقط در رای دادن امنیت و نه در امنیت ملی است. BJP است که جرم با استفاده از فداکاری و خون سربازان خود را برای اچ آرا” او ادعا.

کنگره رهبر گفت: BJP به دنبال رای “نام پولوما حمله” در انتخابات اخیر. او گفت: BJP باید پاسخ سوالات به طوری که پولوما-مانند حمله نمی کند اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو