تامیل نادو دولت موظف به برگزاری انتخابات مدنی به زودی: Lt فرماندار Kiran Bedi

توسط PTI

تامیل نادو: Lt فرماندار Kiran Bedi روز سه شنبه گفت: دولت ارضی بود “وظیفه” برای برگزاری مدنی سنجی به زودی به عنوان در حال حاضر وجود دارد یک حکم از دیوان عالی کشور برای احیای چمن-root سطح بدن در قلمرو اتحادیه.

در سخنرانی خود در جشن روز بین المللی زنان در اینجا Lt فرماندار گفت: در کمتر از یک سال از هم اکنون مدنی انتخابات باید برگزار شود به دستور دادگاه راس و زنان داده می شود فرصت برای نقش خود به عنوان تصمیم گیرندگان.

سابق IPS افسر گفت: زنان در تامیل نادو برجسته خود را با استاندارد سواد و از این رو آنها باید به جلو آمده به ظهور به عنوان رهبران از طریق نهادهای مدنی.

او گفت: آن را “مایه تاسف” است که مدنی نظرسنجی بودند برگزار شد برای 10 سال گذشته در تامیل نادو و در نتیجه در قلمرو اتحادیه قادر به دریافت مرکزی بودجه برای مناطق روستایی و شهری در برنامه های توسعه.

قبلا وزیر V Narayanasamy ریاست جمهوری خود را ارائه آدرس و سمت چپ محل بعدی قبل از ورود.

وی تاکید کرد نیاز به معرفی 33 درصد سهمیه رزرو برای زنان در نهادهای مدنی در اینجا.

وزیر رفاه M Kandasamy صحبت کرد که در این مناسبت گفت: وزیر و Lt فرماندار باید کار در پشت سر هم در بزرگتر منافع توسعه تامیل نادو.

“در حال حاضر چمن جنگ بازدید بسیاری از طرح های که توسط بخش من به دنبال پس از و از این رو باید درک متقابل بین Lt فرماندار و وزیر او گفت:” در حضور Lt فرماندار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im