سند اعلام از سرگیری حمل و نقل عمومی و خدمات بعد از عید. — عکس: فایل های

کراچی: Sindh وزیر حمل و نقل Awais شاه گفت: این استان اجازه خواهد داد از سرگیری حمل و نقل عمومی خدمات پس از Eid-ul-شاه.

توسعه می آید یک روز پس از شاه حاضر به از سرگیری خدمات حمل و نقل با اشاره به افزایش تعداد coronavirus بیماران در کشور و یک “وضعیت بحرانی” در این استان به عنوان موارد مرگ و میر و بهبود در ادامه به افزایش به طور همزمان.

شاه زبان به Geo Newsگفت: “[سند] آغاز شده است آماده سازی برای بازگشایی حمل و نقل عمومی تحت دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد).”

صحبت کردن در مورد ارائه کمک به حمل و نقل, از حمل و نقل عمومی بسته شده بود با توجه به مستند او گفت که چهار نقطه خلاصه پیش نویس شده است برای آنها.

“خلاصه شده است به [سند] وزیر [مراد علی شاه] و تصمیم نهایی در این موضوع خواهد بود در جلسه روز دوشنبه” شاه گفت.

در ضمن بلوچستان سخنگوی دولت Liaquat Shahwani گفته بود که دولت استانی تا به حال هنوز یک تصمیم در مورد از سرگیری خدمات حمل و نقل.

Shahwani گفت: وزیر جم کمال را بررسی وضعیت در سراسر مناطق مختلف و استان به طور کلی قبل از ساخت هر گونه تصمیم گیری.

یک روز پیش خیبر پختونخوا و پنجاب deiced برای از سرگیری خدمات حمل و نقل. این اطلاعیه پس از نخست وزیر عمران خان تا به حال درخواست مقامات استانی برای باز کردن حمل و نقل عمومی.

KP دولت قرار است بازگشایی حمل و نقل آغاز و تا روز دوشنبه به این شرط که دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) در پیشگیری از کشنده coronavirus خواهد بود پس تمام کسانی که با استفاده از حمل و نقل به عنوان به خوبی به عنوان اپراتور.

KP وزیر اطلاعات, مشاور اجمل خان وزیر گفت: دستورالعملهای عملیاتی استاندارد است که نیاز به توجه خواهد بود که توسط کمیسیون در همکاری با مقامات حمل و نقل منطقه ای و حمل و نقل و کرایه خواهد بود تجدید نظر شده بر اساس نرخ جدید قیمت نفت است.

بعلاوه پنجاب نهایی این دستورالعملهای عملیاتی استاندارد در دیدار با انجمن حمل و نقل با دومی نماینده موافقت خود را برای کاهش نرخ را در بازگشت از یک شیب تند کاهش قیمت نفت خام.

تصمیم بر آن شد که مسافران خواهد بود موظف به پوشیدن ماسک و حفظ فاصله سه فوت طول سفر. حمل و نقل نیز محدود به بررسی درجه حرارت از همه رفت و آمد و جلوگیری از اضافه بار وسایل نقلیه خود را.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im