عمومی, دار زدن از تجاوزگران: علی محمد خان در پاسخ به فواد Ch را صدای جیر جیر


دو وزیر از حزب حاکم آمده اند چهره به چهره در موضوع اعدام در ملاء عام از متجاوزان پس از ملی مجلس با اکثریت قابل ملاحظه پاک قطعنامه در مورد این موضوع در روز جمعه.

دولت در امور پارلمانی علی محمد خان به شدت واکنش نشان داد به شخص وزیر فواد چودری را صدای جیر جیر که به انتقاد از تصویب قطعنامه به دنبال مجازات های خشن برای کسانی که درگیر در کودک آزاری است.

این قطعنامه که مطرح شده در مجلس توسط وزیر امور پارلمانی اظهار داشت: “این خانه را به شدت محکوم کشتار وحشیانه 8 ساله Iwaz نور در شهرستان نوشهره و خواسته است که برای جلوگیری از این شرم آور و کشتار وحشیانه کودکان و قوی بازدارندگی اثر قاتلان و متجاوزان نه تنها باید داده شود مجازات اعدام حلق آویز, اما آنها باید به دار آویخته علنی.”

به زودی پس از آن عبور فواد چودری در توئیتر خود نوشت: “این فقط یک قبر عمل در خط با وحشیانه تمدن شیوه های. جوامع عمل در یک راه متعادل. بربریت است نه پاسخ به جنایات […] این بیان دیگری از افراط گرایی است.”

بعد در پاسخ به وزیر علوم را, صدای جیر جیر, علی محمد خان در دفاع از قطعنامه و گفت: “کسانی که خواستار مجازات اسلامی به عنوان وحشیانه خود بی رحمانه است.”

او همچنین گفت: “جامعه قبیله ای ترین cicilised socity در جهان که در آن زنان داده می شود احترام بگذارند.”

وزیر حقوق بشر شیرین مزاری نیز تلاش برای فاصله حزب حاکم از بحث توسعه است.

این قطعنامه همچنین دعوت انتقاد از احزاب سیاسی و سازمان های حقوق بشر از جمله سازمان عفو بین الملل.

عفو بین المللی نیز محکوم کرد و گفت تصویب این قطعنامه در شورای ملی گفت که اعدام در ملاء عام شدند اعمال نامعقول ظلم و ستم.

“سوء استفاده جنسی و قتل کودکان در میان وحشتناک ترین جنایت, اما مجازات اعدام است و نه یک راه حل. اعدام در ملاء عام هستند اعمال نامعقول ظلم و ستم و هیچ جایی در حقوق احترام جامعه” گفت: سازمان عفو بین الملل, معاون آسیای جنوبی مدیر عمر Waraich.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر