PUBG بان کی مون در پاکستان: IHC دستور دولت برای بازگرداندن بازی آنلاین


دادگاه عالی اسلام آباد روز جمعه دستور دولت برای ممنوعیت بازی آنلاین بازیکنان ناشناخته نبرد زمین (PUBG) ساعت پس از مخابرات پاکستان خودگردان (PTA) اعلام به نگه داشتن بازی در بلوک لیست.

انجمن اولیا و مربیان در بیانیه ای در روز جمعه گفت: آن رسیده که تصمیم به نگه داشتن بازی ممنوع پس از یک جلسه مفصل انجام شده در انجمن اولیا و مربیان و محل در 9 ژوئیه در جهت دادگاه عالی لاهور.

گفت: این جلسه با حضور سایر اشخاص علاقه مند نیز می باشد.

انجمن اولیا و مربیان گفت: همچنین با نزدیک شدن به PUBG مدیریت برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد PUBG جلسات و کاربران در پاکستان و کنترل در محل توسط شرکت. پاسخ از PUBG است که در انتظار آن هستیم.

در جولای 1, انجمن اولیا و مربیان و اعلام کرد این تصمیم به طور موقت تعلیق PUBG بازی در این کشور پس از دریافت چندین شکایت از بخش های مختلف جامعه است.

اقتدار آن گفت: با دریافت شکایت های متعدد علیه PUBG جایی که در آن اعلام شد که این بازی اعتیاد آور اتلاف زمان و شمار جدی تاثیر منفی بر سلامت جسمی و روانی کودکان است.

با توجه به گزارش های رسانه ای اخیر موارد خودکشی نسبت به PUBG بازی نیز گزارش شده است.

دادگاه عالی لاهور نیز به کارگردانی انجمن اولیا و مربیان به نگاه به مسئله و تصمیم گیری این موضوع پس از شنیدن این شاکیان است.

اقتدار نیز تهدیدی نمایش عمومی برای رسیدن به هر گونه تصمیم گیری در مورد بازی آنلاین.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>