PTI را جاوید فیصل می گوید مخالفت با استفاده از FATF لایحه به عنوان برگ برنده به ‘به دنبال NRO’

PTI را جاوید فیصل می گوید مخالفت با استفاده از FATF لایحه به عنوان برگ برنده به ‘به دنبال NRO’

اسلام آباد: مخالفان تنها با استفاده از یک قانون مربوط به Financial Action Task Force (FATF) به عنوان یک تراشه چانه زنی به دنبال NRO مادران سناتور جاوید فیصل خان گفت.

“مهلت وجود دارد به قانونگذاری FATF قوانین اما مخالفان خواستار NRO در بازگشت” جاوید در توییتر نوشت. “این همان است NRO که نخست وزیر عمران خان در مورد مذاکرات و در عین حال آنها بپرسید که NRO?

“مخالفان اصلاحات پیشنهاد شده برای NAB, قوانین مانند زندان برای فرد شایع و آزادی برای آنها” PTI سناتور تاکید کرد با اشاره به پیش نویس قانون در پاکستان ضد پيوند watchdog ملی پاسخگویی دفتر (NAB).

مخالفان “می خواهم[s] آزادی را به شرکت در فساد و پول شویی” او اضافه شده است.

هند می خواهد پاکستان برای اضافه شدن به لیست سیاه’

اوایل امروز وزیر خارجه شاه محمود قریشی در کنار مشاور نخست وزیر در پاسخگویی و امور داخلی شهزاد اکبر و وکیل مدافع Maleeka Bokhari, خطاب یک کنفرانس مطبوعاتی در اینجا در پایتخت فدرال

“لوایح مهم معرفی شدند و در مجلس به تصویب رسید امروز” قریشی افزود که آنها بسیار مهم است زیرا آنها به صورت پایه ای در مورد اینکه آیا پاکستان می تواند حذف از لیست خاکستری قرار داده و به یکی سفید.

“هند می خواهد پاکستان به نقل از خاکستری لیست به لیست سیاه” او اضافه شده و هشدار داد که اگر این کشور را در لیست سیاه این وضعیت اقتصادی به احتمال زیاد به وخامت است.

“این قوانین را به طور ثابت و گذشت در عرض یک مدت زمان محدود برای ارسال به آسیا/اقیانوسیه گروه [در پول شویی (APG)],” وزیر امور خارجه با اشاره به سیدنی بر اساس FATF-سبک بین دولتی بدن.

قریشی توضیح داد که یک گزارش در این لوایح آماده خواهد شد در پاکستان در ماه اکتبر سال 2020 است.

‘انجام یک ملودی’

زمانی که احزاب مخالف خواسته شد که برای پیوستن به مذاکرات در این قوانین آنها موافقت کرد و گفت: آنها بحث در مورد FATF قانون تنها زمانی که وجود دارد اصلاحات در NAB قوانین یا NAB فرمان 1999.

“ما در عمل به خواسته های مخالفان [که] تا به حال باقی مانده در دولت برای مدت 10 سال” او اشاره کرد. “اگر آنها قادر به قانونگذاری در 10 سال چگونه می توانیم همین کار را در 10 ساعت؟”

FM اضافه شده است که او نقاشی هر گونه تصاویر, اما آن است که احزاب مخالف که به تصویر کشیدن آن را به عنوان چیز دیگری است.

“خواجه سحاب گفت: من امام قوالی; من نمی تلاوت هر قوالی من خواند پککا raag [ملودی],” او اضافه شده است. “من انجام یک ملودی است که [نخست وزیر] Imran Khan شده است مبارزه برای پس گذشته از 22 سال!”

و اشاره کرد که پاکستان مستقل موسسات قطعا سرکوب عناصر فاسد او هشدار داد در برابر تهدید با استفاده از منافع ملی است. “این دولت خواهد بود و نه تهدید” او تاکید بیشتر است.

به PTI و فراتر از آن

“سعی نکنید به معاملات; ما در حال حاضر آماده برای بحث در مورد NAB” قریشی تأکید و اضافه کرد که مسائل در سیاست نه تنها پایان اما می تواند تبدیل به یک بن بست.

“خواجه سحاب ادعا کرد که شاه محمود به ما آمد در سال 2013 اما خود رئیس بود و دعوت به پیوستن به PML-N. من خیلی ارتباط خود را با رهبر.

“PML-N به حال به من پیشنهاد وزارت امور خارجه اما من آن را قبول نمی کند. من پیوست PTI.

“ما نمی خواهد سازش ما با مسائل اساسی اما درهای ما باز به معقول آنهایی که” قریشی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>