همه متحدان دولت باید “به سرعت اعلام جدایی خود را از ائتلاف در صورتی که مایل به جلوگیری از ارتکاب خیانت” در برابر کشور PPP رئیس بلاول بوتو زرداری گفت شنبه.

“اختر Mengal نقش مثبت. در حال حاضر هیچ دلیل معتبر برای او را به ماندن با این دولت” گفت: قرائتی اضافه کرد: “من امیدوارم که او خواهد چوب به تصمیم خود.”

Bilawal کلمات آمده سه روز پس از حزب ملی بلوچستان-Mengal (BNP-M) رهبر اختر Mengal اعلام کرد که حزب او بود و شکستن اتحاد خود را با ائتلاف حاکم است.

پس از اعلام دولت نمایندگان عمدتا وزیر دفاع پرویز ختک شده اند وظیفه آرام Mengal و آوردن او به برابر شده است.

دیروز وزیر خارجه شاه محمود قریشی, که همچنین یک امضا کنندگان این قرارداد امضا شده بین دو طرف گفت: “[Mengal] ذکر یک توافق با ما [PTI] ما هنوز محدود است.” او گفت که توافق هسته ای ایجاد خواهد شد تماس با Mengal او را متقاعد به بررسی تصمیم خود را.

‘ساده برای همه برای دیدن’

در ضمن قرائتی در رسانه های امروز جلسه گفت که نخست وزیر عمران خان مخالفت با 18 متمم قانون اساسی ملی و سرمایه گذاری کمیسیون جایزه به استان است که در حال حاضر “ساده برای همه برای دیدن”.

“او حتی در برابر 1973 قانون اساسی” PPP رئیس ادعا censuring دولت برای “صحبت کردن در برابر 18 متمم و NFC جایزه در حالی که در سفر به سند”. او گفت که نخست وزیر “باید حداقل متوقف به فکر می کنم که در آن او است” قبل از صحبت کردن در برابر استان است.

قرائتی گفت: این بسیار تاسف بار است که نخست وزیر تشبیه سند وزیر مراد علی شاه به یک “دیکتاتور”.

“چهره واقعی خود را به شروع به آشکار خود را” حزب مردم گفت.

او گفت که “برای بشریت به خاطر” برتر باید با حمله به استان در یک زمان هنگامی که آن را مهم است برای همه ذینفعان به اتحاد در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“بیمارستان لیدی ریدینگ اجرا شده است توسط یکی از بستگان خود را. آنها باید سعی کنید به رقابت با جناح بیمارستان گفت:” مصطفی.

او افزود که دولت خواهد بود سخت و فشرده برای پیدا کردن حتی یک بیمارستان در همتراز با کیفیت ملی Insititute از بیماری های قلبی و عروقی (NICVD). او گفت: اگر دولت قادر است به نقطه حتی یکی می آید که به آن استاندارد استان تسلیم خواهد شد کنترل تمام سه بيمارستان به دنبال دولت – موسسه ملی بیماری های قلبی و عروقی (NICVD) جناح کارشناسی ارشد پزشکی مرکز (JPMC) و موسسه ملی بهداشت کودک (نیچ).

PPP رئیس گفت که این استان شاهد بود بزرگ اقتصادی خرید اینترنتی به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر و آینده بودجه تخصیص یک بی عدالتی بزرگ با بيمارستان.

او ادعا کرد که دولت اعلام کرده است Rs70 میلیارد بودجه اما در چاپ خوب یکی را پیدا خواهد کرد که مقدار نگه داشته است در کنار یک “دوغاب صندوق” مورد استفاده قرار گیرد توسط PTI MNAs.

“دولت به کاهش بودجه استان ها و انتظار ما برای مبارزه با شیوع این بیماری در خود ما است,” او گفت:.

سند را به اشتراک گذاری از طریق NFC جایزه شده است کاهش برخی از Rs230 میلیارد دلار است.

قرائتی گفت: دولت PPP در ضمن قرار داده است تاکید زیادی بر سلامت. “ما ramped تا تعدادی از بیمارستان های ما و تست امکانات در جای پای جنگ,” او گفت:.

PPP رئیس گفت که دولت را باید به حساب توصیه میکنند که به صورت متناوب در دو هفته مستندات.

“این سریع فرو ریختن دیوار به زودی سرنگونی بیش از. ما نیاز جدی نخست وزیر” مصطفی گفت.

Bilawal گسترش نفرت گمراه کننده مردم: حلیم Adil

در پاسخ به مصطفی را توجیهی, PTI معاون رئیس جمهور و مجلس رهبر حزب در سند مجمع حلیم عادل شیخ گفت: مصطفی بود و گمراه کننده مردم و گسترش نفرت علیه فدراسیون.

او گفت: این کنفرانس مطبوعاتی از مصطفی زرداری بود “چیزی جز یک بسته از دروغ و اتهامات علیه فدراسیون” با توجه به PTI بیانیه.

او گفت: قرائتی باید فکر دو بار قبل از تشریح برتر به بازدید لارکانه “سیاسی بازدید”.

او گفت: بازديد شد و با هدف ارائه Rs60 میلیارد دلار به پنج میلیون نیازمندان تحت Ehsaas نقدی اضطراری برنامه.

او گفت: Rs2.2billion بودند که با توجه به 115,000 مردم در لارکانه به تنهایی.

عادل گفت که در همین حال دولت PPP داده بود و مردم از لارکانه “یک هدیه از ایدز و گزش سگ”. او ادعا کرد که دولت های استانی و حتی موفق به عرضه گزش سگ واکسن به کشور بپردازد.

او ادعا کرد که هیچ بهداشت و درمان یا آموزش و پرورش و امکانات داده شده به مردم وجود دارد و قرائتی “در حال حاضر صحبت کردن در مورد NFC و PFC جوایز”.

PTI رهبر گفت: کراچی بیمارستان تحویل داده شدند بیش در دستور دادگاه عالی پاکستان و مصطفی تنها گسترش نفرت با تشریح آن را یک “حمله” در سند.

او گفت: PPP دولت قادر به اجرای حتی Taluka سطح بیمارستان ها که در حال حاضر با توجه به سازمان های غیر دولتی و مصطفی باید به ما بگویید که “چگونه خود را بی منطق دولت را در اجرای این بیمارستان های بزرگ”.

صحبت کردن در مورد یک نامه توسط دولت سند در مورد امتناع از به دست بیش از سه بیمارستان, عادل گفت که استانی وزیر بهداشت خواسته به پرداخت هزینه از 10 سال در این بیمارستان است.

او به نخست وزیر درخواست کرد به منظور حسابرسی قانونی از هزینه های این 10 سال.

عادل همچنین گفت که این مرکز در حال اجرا بود این بیمارستان تا قبل از 18 متمم.

او را متهم به سند دولت از فساد میلیاردها روپیه در سه بيمارستان.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو