PTI کارگران اعتراض نیروهای PML-N عابد قمشه کردن مرحله در UK جوایز نشان می دهد


لندن: وزیر سابق فدرال و PML-N رهبر عابد قمشه ای مجبور به ترک صحنه در یک مراسم اعطای جوایز در اینجا پس از PTI کارگران و حامل اعتراض در اینجا در غرب لندن در شب شنبه.

17 پاکستان, جامعه, جایزه دستاورد بود که عطا افرادی که زمانی فوق العاده ای در موفقیت های خود را در زمینه های مربوطه. او به عنوان مهمان در میان دیگر مقامات شرکت کننده در این رویداد است.

به عنوان به زودی به عنوان علی به نام در این مرحله برای توزیع این جایزه به یک عضو پاکستانی کسب و کار, جامعه, PTI کارگران — از جمله زاهد رجا, Zahida نوری, زینب راجا انور سعید و محمد تنویر — آغاز شده شعار.

معترضان خواستار او را به ترک این مرحله اما او انجام شد. اما مشکل آغاز شده و پس از Rehman راه می رفت در صحنه و حاضر به گرفتن جایزه. که تشویق دیگر PTI کارگران در سالن به منظور بالا بردن شعارها و پیوستن به در.

جایزه نشان می دهد سازمانده آصف Saleem مٹھہ به حضار گفت که PML-N رهبر شد مهمان خود را و تا به حال حق را به شرکت مانند دیگران است. او بیش از میکروفن به علی که تحویل این سخنرانی در طول یک فضای پر سر و صدا.

علی گفت: باعث تاسف است که PTI تبدیل شده بود غیر رویداد سیاسی به سیاسی. او گفت که PTI کارگران نشان دادند که آموزش آنها دریافت کرده بود از خود رهبری است. پس از اتمام سخنرانی خود او صحنه را ترک کرد در حالی که شعار شعار “نواز شریف Zindabad” و چپ در این مراسم پس از یک ساعت.

صحبت کردن به این خبرنگار PML-N رهبر گفت که او مجبور به ترک صحنه. او گفت: “اخبار در حال گردش در رسانه ها در این زمینه هستند و نه بر اساس واقعیت. ما باید ترویج شود پاکستان از پاکستان است. ما نباید مجموعه نمونه های بد برای نسل جوان.

محمد تنویر که شعارهای مطرح شده در جلو صحنه گفت: او طرفدار PTI و او اعتراض کردند چرا که PML-N رهبران درگیر شده اند و سوء مدیریت از پاکستان است.

او گفت علی باید نامیده شده است را در یک بیان سیاسی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>