PTI دولت به پا زدن شروع Rs400bn پروژه در بخش ساخت و ساز: وزیر

وزیر فدرال برای اطلاعات و پخش شبلي Faraz (L) و دستیار ویژه به PM در کاهش فقر و امنیت اجتماعی Dr Sania Nishtar (R) پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در اسلام آباد در ماه ژوئیه 22. — PID

اسلام آباد: وزیر فدرال برای اطلاعات و پخش شبلي Faraz گفت: 400 میلیارد تومان پروژه های ساخت و ساز خواهد بود آغاز تا پایان دسامبر این سال توسط PTI دولت برای کمک به احیای اقتصاد.

وزیر اطلاعات بود که برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی همراه با دستیار ویژه به PM در کاهش فقر و امنیت اجتماعی Dr Sania Nishtar گفت: یک مگا پروژه برای ساخت و ساز خانه و آپارتمان به ارزش Rs145 میلیارد دلار خواهد بود آغاز شده توسط ماه اکتبر در حالی که بسیاری از بیشتر به دنبال کت و شلوار.

او گفت که PM عمران سیاستهای شد با تمرکز بر ارائه کمک به متوسط و طبقه پایین.

او مطلع رسانه ها در مورد این جلسه صورت گرفت که قبل از آن مربوط به نخست وزیر و سازندگان و سرمایه گذاران و سر از آب و برق به تمرکز بر روی Naya Pakistan, طرح مسکن.

“این پروژه در حال حاضر آغاز شده به عنوان شما می توانید ببینید,” او گفت: با اشاره به ابتکار دولت برای ارائه به خانه به ساکنان در هزینه کم است. “شما را دیدم حراج CDA و چگونه موفق آن بود. تمام قطعات فروخته شد [برای پول بیشتر] از آنچه بود که انتظار می رود,” او اضافه شده است.

Faraz گفت که این جلسات بین نخست وزیر و ذینفعان در بخش ساخت و ساز برگزار خواهد شد هر هفته در آینده و PM عمران را پرس و جو در مورد آن به روز رسانی روزانه.

“این ابتکار است که ثابت خواهد کرد که به یک نقطه عطف در تاریخ پاکستان,” او گفت:.

Faraz گفت که دولت می خواست به معرفی سیستم وام مسکن و institutionalise آن را به طوری که سیستم همچنان وجود دارد. “ما در حال ایجاد فرصت های خارج از این COVID-19 بحران,” او گفت:. “از طریق این مکانیسم حتی اگر یک فرد را بدست آورده و کمتر او می تواند خرید یک خانه برای خودش.”

در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا کارمندان دولت خواهد بود قادر به شرکت در پروژه مسکن اطلاعات پاسخ مثبت است. “البته [کارکنان دولت می توانند در این طرح مسکن]. این یک پروژه برای همه پاکستانی,” او توضیح داد.

Faraz گفت که طرح تغییر خواهد کرد پروژه های مسکن خوب در دراز مدت بر که می خواهد ایجاد اشتغال و فرصت های سرمایه گذاری برای بسیاری از مردم است.

صحبت کردن با رسانه ها, Dr Sania گفت که Ehsaas پول نقد اضطراری برنامه تا به حال به دست آورد ستایش بین المللی به عنوان آن را به حال کمک کردن به فقرا در طول این زمان دشوار است.

او گفت که PM عمران تاکید بر نیاز به شایستگی به دنبال داشته باشد که آن را به پرداخت پول نقد در میان نیازمندان.

ساعت اعلام Rs30bn برای Naya Pakistan, طرح مسکن

هفته گذشته PM عمران اعلام کرد Rs30 میلیارد دلار یارانه برای Naya Pakistan مسکن طرح در راستای کمک به کلاس محروم ساخت خانه های خود.

نخست وزیر گفته بود که این طرح با هدف “طبقه کارگر جوشکار کوچک صاحب مغازه که لازم نیست مقدار زیادی از پول برای ساخت خانه های خود را”.

“هدف از این سایت پاکستان طرح مسکن بود برای ساخت خانه برای این اقشار از جامعه است که هیچ نقدی را ندارد.

“ما با آن مواجه هستند بسیاری از موانع در حالی که راه اندازی این طرح با توجه به برخی از قوانین موجود مانند قانون سلب حق اقامه دعوی است که اجازه می دهد تا بانک ها به قرض دادن پول بدون تایید بازپرداخت اقساط.

“[با این حال] با وجود بسیاری از موانع ما تقریبا موفق به عبور از قانون برای پاکستان است که در حال حاضر اجرا شده در سراسر جهان,” او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>