انجمن اولیا و مربیان می گوید مردم به استفاده از وای فای عمومی هشدار حملات سایبری در میان COVID-19 بحران

اخبار/از طریق Geo.tv/Files

اسلام آباد: به مقامات مخابرات پاکستان (PTA) در روز جمعه به مردم توصیه کرد: برای استفاده از خدمات وای فای عمومی هشدار احتمال حملات سایبری از طریق پیام تظاهر شامل COVID-19 اطلاعات است.

در بیانیه انجمن اولیا و مربیان گفت: مردم باید با احتیاط از پیام های متنی ادعا به ارائه اطلاعات و به روز رسانی در COVID-19 ویروس. آن اضافه شده است که هر کس باید “خودداری از استفاده از باز کردن WiFi در مکان های عمومی”.

ارائه دهندگان خدمات اینترنت شد همچنین هشدار داد هشدار باقی می ماند از coronavirus مربوط به حملات سایبری.

مخابرات نظارتی گفت: جنایتکاران آنلاین از جمله هکرها در تلاش بودند برای به دست آوردن سود مالی از نام این بیماری همه گیر. کل سیستم می تواند هک اگر فایل های پیوست در ایمیل های مشکوک دانلود شد آن اضافه شده است.

انجمن اولیا و مربیان و همچنین هشدار داد در برابر ارائه کلمه عبور حساس و اطلاعات شخصی و اطلاعات کارت اعتباری در هر نقطه آنلاین. مردم باید خود را به روز رسانی برنامه های کاربردی نرم افزار به آن اضافه شده است.

اگر کسی خواست به مطلع کردن خود از به روز رسانی در حال انجام coronavirus همه گیر آنها باید با استفاده از منابع اطلاعاتی اعلام شده توسط دولت است.

مردم فقط باید با استفاده از قابل اعتماد لینک ها و وب سایت های دارای مجوز برای هر دانلود از اهداف انجمن اولیا و مربیان اشاره کرد.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>