انجمن اولیا و مربیان می گوید: تاریخ آخرین VPN برای ثبت نام تمدید تا 30 سپتامبر

انجمن اولیا و مربیان می گوید: تاریخ آخرین VPN برای ثبت نام تمدید تا 30 سپتامبر

مقامات مخابرات پاکستان (PTA) در روز جمعه اعلام کرد این تمدید مهلت برای کسب و کار و ثبت نام خود را در شبکه های خصوصی مجازی (Vpn ها) با اقتدار.

تحت مهلت جدید کاربران می توانند ثبت نام خود را تونن تا 30 سپتامبر سال 2020 است.

این حرکت بود در توصیه های وزارت, آن, پاکستان, صادرات نرم افزار تخته (PSEB) و پاکستان در نرم افزار خانه انجمن (پاشا).

“مشروع VPN کاربران درخواست رویکرد خود را ارائه دهنده خدمات اینترنتی برای, آغاز ثبت نام VPN فرایند” گفت: انجمن اولیا و مربیان.

کاربران می توانند با ارسال سوالات خود را به قدرت در [email protected]

قبلا در آغاز ماه جولای PTA تا به حال یک فرصت برای ارائه VPN ثبت نام تا تاریخ 31 ژوئیه.

قبل از آن در ماه ژوئن قدرت گفت که ورزش “در حال انجام برای ترویج حقوقی فناوری اطلاعات و ارتباطات خدمات/کسب و کار در پاکستان و ایمنی از مخابرات کاربران”.

آن گفت که “مناسب ثبت نام مورد نیاز است از انجمن اولیا و مربیان برای هر حالت ارتباطی است که در آن ارتباط می شود پنهان یا رمزگذاری شده”.

اقتدار دعوت کرده بود کاربران برای تکمیل ثبت نام توسط 30 ژوئن 2020.

آن را هشدار داده بود که اقدام خواهد شد “تنها در برابر غیر مجاز Vpn برای فسخ غیر قانونی ترافیک که باعث ضرر به خزانه ملی”.

VPN یک سرویس است که کاربران را قادر می سازد به فهرست اینترنت با پروتکل اینترنت (IP) آدرس پوشانده به طوری آنلاین خود را از اقدامات عملا نایافتنی. این را قادر می سازد کاربر برای حفظ امنیت آنلاین و حریم خصوصی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>