Pt Jasraj به انجام از ما Sivamani از چنای به عنوان Sankat Mochan جشنواره موسیقی فجر می رود دیجیتال در این سال

بیان اخبار سرویس

لکنو: در زمانی که ارواح در حال نگه داشتن کم با توجه به همه گیر است که گریبانگیر جهان و مردم خدمت مستند اجتماعی حفظ فاصله به عنوان یک هنجار برای دفع مرگبار ویروس Sankat Mochan معبد کاشی تصمیم به رفتن پیش با آن سالانه موسیقی پر زرق و برق مانند یک پوشش نقره ای در تاریکی ابرها از پریشانی و ناامیدی است.

یک رویداد سالانه سازمان یافته در این بخش از سال Sankat MochanSangeet Samaroh آن را به عنوان محبوب شناخته شده است غنی سازی موسیقی لذت میزبانی اساتيد از Hindustani classical music از سراسر کشور در هر سال است. در میان مستند این سال 97 نسخه از موسیقی پر زرق و برق ظاهر شد به غیر ممکن است اما پس از آن سازمان تصمیم به رفتن دیجیتال sans مخاطبان در معبد محل.

برجسته نشان می دهد خواهد بود موسیقی کلاسیک توان Pt Jasraj که انجام خواهد شد از هزاران مایل دور در ایالات متحده به بنده کردن مخاطبان و طرفداران خود را در سراسر جهان از طریق های مختلف رسانه های دیجیتال سیستم عامل است.

“در پی COVID-19 شیوع ما تصمیم به میزبان نسخه دیجیتال از کنسرت. در حالی که Padma Vibhushan Pt Jasraj در حال حاضر با توجه رضایت او به انجام از طریق ویدئو کنفرانس از ایالات متحده آمریکا و بسیاری دیگر از مشاهیر نیز انتظار می رود برای شرکت در کنسرت” گفت: Vishwambhar Nath میشرا
mahant, Sankatmochan معبد بنارس.

در نتیجه به مستند اگر آن را ادامه می دهد تا پس از آن و یا حتی اگر برداشته Mahantji (VN Mishra) همراه با چند pujaris خواهد بود در حال حاضر در محل معبد که در آن یک صفحه نمایش بزرگ قرار داده می شود تا به رله نشان می دهد زندگی می کنند.

Ealrier در سال 2017, این کنسرت شاهد اجرای زنده با اشاره کلاسیک خوانندگان مانند Padma awardee Girija دوی Pt Jasraj, غزل استاد غلام علی و فلوت Pt Hariprasad Chaurasia.

VN Mishra احساس می کند که آن بهتر خواهد بود به دیجیتال را نشان می دهد به جای پرش آن و شکستن یک سنت است. دیگران که در حال انتظار برای انجام در این کنسرت عبارتند از: Pt راجان-Sajan Mishra, Pt آجی Pohankar, استاد معین الدین ابرو خان-Momin خان Pt Bhajan Sopori-آجی Sopori Pt آجی چاکرابورتی, استاد رشید
خان آرمان خان Kaushik Chakravborty و Pt Ulhas Kasalkar. تمام هنرمندان را انجام می دهد در حالی که نشسته در خانه های خود.

تایید که او تا به حال رضایت از تمام اساتيد صف برای نشان دادن VN Mishra ادعا کرد که این امر می تواند تمام عیار نشان می دهد هر چند فیزیکی عظمت خواهد بود از دست رفته در این زمان.

علاوه بر این, ماندولین استاد تو راجش Sivamani نیز ممکن است بخشی از این پر زرق و کهکشان از نوازندگان. Pt Niladri کومار فولادوند خان Pt Rammohan Maharaj Pt Krishnamohan Maharaj Pt Vishwajit رای Chaudhary, Pt Kumar Bose, Pt Suresh Talwalkar Pt Anindo Chatterji-Anubrat Chatterjee, Pt سمر Saha, Pt Sanju Sahai و استاد Akaram خان-Jargam خان دیگر هنرمندان که رقم در لیست نوازندگان.

عضو کمیته سازماندهی پروفسور Vijaynath میشرا شده است با توجه به وظیفه حصول اطمینان از قطعی رایگان-غربالگری از این رویداد در سیستم عامل های دیجیتال از جمله Facebook, Twitter و YouTube. یک تیم از 16 نفر از جمله مهندسین و تکنسین ها و کارشناسان نرم افزار در حال حاضر راه اندازی شده است به هوا نشان می دهد دیجیتالی. به عنوان در هر برنامه یک تلویزیون بزرگ صفحه نمایش خواهد بود نصب شده در یک پلت فرم در محل معبد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im