PSX حمله: اسناد فاش کردن ماشین استفاده می شود در حادثه تا به حال چهار صاحبان مختلف

خودرو نیز کشف در یک قسمت از تلویزیون نشان می دهد Deewangi را 33rd قسمت– فایل عکس

کراچی: جزئیات جدید در مورد ماشین مورد استفاده در اخیر پاکستان بورس (PSX) حمله در کراچی نشان می دهد که این خودرو تا به حال چهار صاحبان مختلف قبل از استفاده در حمله.

با توجه به جزئیات کشف شده توسط Geo News, خودرو ثبت شده بود با خود صاحب اول در تاریخ 30 سپتامبر 2013. در دسامبر 28, 2016, خودرو ثبت شده بود تحت دوم خود مالک در حالی که آن باقی مانده تحت مالکیت یک سوم صاحب تا 25 ژوئن سال 2020 است.

اسناد و مدارک بیشتر نشان داد که یکی از مهاجمان مسئول ژوئن 29 PSX حمله کرده بود ماشین منتقل شده و در مالکیت او در 25 ژوئن 2020 و پاک خودرو مالیات تا 31 دسامبر 2020.

این خودرو که هم خال در یک قسمت از تلویزیون نشان می دهد Deewangi را 33 قسمت در اختیار داشتن سوم آن مالک در تلویزیون نشان می دهد که ثبت شده است.

در این قسمت دو شخصیت از تلویزیون نشان می دهد دیده می شود راه رفتن و صحبت کردن در یک فضای پارکینگ در پارک هیل. یک ماشین با همان شماره صفحه به عنوان یک مورد استفاده در PSX حمله دیده می شود در پیش زمینه به عنوان بازیگران گذشته از آن راه برود.

این قسمت که در آن ماشین به نظر می رسد پخش شده در جولای 1, 2020, دو روز پس از حمله صورت گرفت. اما قسمت خودش ضرب گلوله کشته شده بود 10 ماه پیش در تاریخ 30 اوت سال 2019.

بررسی PSX حمله نشان داد که ماشین خریداری شد تنها به تازگی توسط تروریست ها از یک نمایشگاه در کراچی Sabzimandi منطقه است. ماشین خریداری شد در ژوئن 24, چهار روز قبل از حمله.

پس از کشف کامل فیلم از ساقه جغرافیایی مدیریت تا به حال به طور داوطلبانه تحویل آن به مقامات امنیتی در مورد آن است که مفید در تحقیقات خود.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im