PSMA حاضر به عرضه شکر به فروشگاه ابزار در دولت توصیه می شود رای


پاکستان کارخانه های تولید شکر انجمن (PSMA) حاضر به عرضه شکر به فروشگاه ابزار در دولت توصیه می شود نرخ Rs63 و گفت که به توصیه “هیچ جایگاه قانونی”.

دیروز وزارت صنایع و تولید نوشته شده بود نامه ای به PSMA در تسریع یک دادگاه عالی اسلام آباد (IHC) سفارش.

یک مقام رسمی از وزارت گفت که PSMA باید شکر در Rs63 هر kilogramme به فروشگاه ابزار پس از آن می تواند فروش کالا در Rs70 به ازای هر کیلوگرم برای مصرف کننده به عنوان کارگردان IHC.

در نامه نوشته شده است در پاسخ به این وزارت روز یکشنبه, PSMA گفت: این موافقت به عرضه شکر در Rs70 به ازای هر کیلوگرم تحت موقت حکم دادگاه.

“ما آماده هستند تا به قند در نرخ Rs70 به ازای هر کیلوگرم به غیر از موسسات تجاری برای استفاده داخلی” انجمن گفت و اضافه کرد که حدود 60000 تن قند تحویل داده خواهد شد به بازار.

آن گفت که تا زمانی که تحت دستور دادگاه و دولت فدرال می توانید ترتیبات برای تهیه قند در آن رای.

“تا زمانی که ترتیبات نهایی در مورد قیمت قند شکر آسیاب را عرضه شکر در Rs70 به ازای هر کیلوگرم برای استفاده تجاری” ارتباط نوشت: در این نامه است.

پیشتر در روز چهارشنبه انجمن و 17 سایر آسیاب صاحبان — از جمله جهانگیر خان Tareen — به چالش گزارش شکر استعلام کمیسیون در دادگاه عالی اسلام آباد (IHC) وی از سوی مامورین که تشریفات قانونی بودند برآورده طی تحقیقات انجام شده توسط این کمیسیون است.

این کمیسیون در گزارش خود متهم کرده است شکر آسیاب صاحبان کسب درآمد غیر قانونی سود در ده ها میلیارد روپیه از طریق غیر قابل توجیه قیمت افزایش benami معاملات فرار از پرداخت مالیات مشکوک شکر صادرات و معاملات غیر قانونی قدرت تولید سوء استفاده از یارانه و خرید نيشکر کردن کتاب.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im