PSL-5 سرود: Asim الازهر ‘sorry’ به ‘نا امید’ طرفداران کریکت

خواننده Asim الازهر ابراز پشیمانی پس از تعدادی از طرفداران کریکت شدند نا امید آهنگ رسمی پاکستان در سوپر لیگ – نسخه 5 (PSL-5).

به تازگی منتشر شده سرود برای فصل آینده بود خوانده شده توسط خوانندگان برجسته مانند Ali Azmat عارف Lohar هارون رشید و Asim الازهر.

آهنگ Tayyar Hain Hum مورد انتقاد قرار گرفته است توسط تعدادی از طرفداران کریکت و دوستداران موسیقی به عنوان آنها در مقایسه با آن به رسمی آهنگ ها از نسخه های قبلی و جدید یکی کمتر قابل توجه است.

Asim الازهر در پاسخ به انتقاد نوشت: توجه داشته باشید توضیحی به تمام دوستداران کریکت که در آن او ابراز تاسف کرد: “من متاسفم برای کسانی که طرفداران آنها انتظارات من برآورده نمی,” او گفت:.

“اما فقط یک زن و شوهر از چیزهایی که من می خواهم برای گفتن به من همکار پاکستانی; PSL سرودهای نه رقابت. مطمئن شوید که شما باید تمام حقوق برای دوست و دوست نداشتن اما لطفا درک کنید همه ما پس از این به همین علت برای بهبود کریکت, PSL و مهم ترین ما و پاکستان” الازهر اضافه شده است.

به زودی بعد از این آهنگ منتشر شده در شنبه, طرفداران را به سایت های شبکه های اجتماعی برای نشان دادن ناامیدی خود را در مورد آهنگ برای آنچه که آنها فکر می کردند که باعث خرابی روح’ از PSL.

اکثر کاربران اینترنت ابراز نارضایتی بیش سرود.

Ali Zafar که آواز یاد Seeti Bajay Gi آهنگ در نسخه اول نیز اظهار نظر در جدال مداوم.

او در زمان به توییتر و نوشت: “تا آنجا که من خدا را شکر برای عشق و حمایت خود را همیشه من مصرانه از شما را به باقی می ماند به همان اندازه قابل ملاحظه نسبت به تلاش های همه هنرمندان دیگر. ما همه یک خانواده بزرگ است. بنابراین PSL. متعلق به پاکستان و بنابراین آیا موسیقی ما است.”

نسخه پنجم از PSL آغاز و در 20 فوریه در کراچی استادیوم ملی با دفاع از قهرمانان کویته گلادیاتورها بازی در برابر دو بار برنده اسلام آباد متحده.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im