PSEB اعلام Class 12, نتایج, نزدیک به 91 درصد دانشجویان تصویب

توسط PTI

CHANDIGARH: پنجاب آموزش و پرورش مدرسه, تخته (PSEB) روز شنبه اعلام کرد که کلاس 12 نتایج آزمون, اعلام کرد یک پاس درصد از 90.98 بهبود بیش از 4.5 درصد در سال گذشته است.

“از مجموع 2,86,378 دانش آموزانی که تا به حال به نظر می رسد در معاینات قبل از COVID-19 شیوع 2,60,547 دانش آموزان (90.98 درصد) تصویب هیئت مدیره امتحانات در این سال” دولت و وزیر آموزش و پرورش Vijay Inder singla sv (sv) گفت: در یک بیانیه رسمی در اینجا.

پاس درصد در سال 2019 شد 86.41.

وزیر اطلاع داد که برای سال دوم در یک ردیف عملکرد مدارس دولتی بهتر از این بود که از وابسته و مرتبط با مدارس در شرایط پاس در صد.

در حالی که مدارس دولتی ثبت یک پاس درصد از 94.32 برای وابسته و مرتبط با مدارس اعداد 91.84 و 87.04, او گفت:.

Singla sv (sv) گفت: به عنوان امتحانات برای برخی از افراد تا به حال به لغو به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس این PSEB به تصویب رسید بهترین-انجام-موضوع فرمول برای اعلام نتایج.

تحت فرمول او گفت: اگر هر دانش آموز به نظر می رسد در چهار افراد متوسط از بهترین سه به او اهدا شد در این افراد که امتحانات تا به حال به لغو شود.

Singla sv (sv) گفت: آخرین فرصت محفظه دانش آموزان اعلام شده است تصویب و بر اساس متوسط در حال حاضر به تصویب افراد است.

وزیر اطلاع داد که در نتیجه آن دسته از دانش آموزانی که اعمال می شود برای بهبود شده است اعلام کرد به آنها داده خواهد شد و شانس دیگری به نظر می رسد در امتحانات یک بار این وضعیت طبیعی است.

وزیر کابینه بیشتر اطلاع داد که با تصویب در صد از دانش آموزان متعلق به مناطق روستایی بود 93.39 بود که بالاتر از 91.96 ثبت شده برای منطقه شهری دانش آموزان است.

او در ادامه گفت که در این سال 68.26 درصد دانش آموزان از مدرسه دسته به تصویب امتحانات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im