تامین امنیت برای پزشکان و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی HC هدایت J&K پلیس

توسط PTI

جامو: به جامو و کشمیر بالا دادگاه خواسته است تا پلیس برای اطمینان از ایمنی از پزشکان و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی پس از گزارش آمده است که برخی از مردم در انزوا نگه داشته برای مشکوک به عفونت کرونا ويروسی به حال بدرفتاری با کارکنان پزشکی و آسیب دیده در بیمارستان ملک.

در نظر گرفتن این موضوع suo motu یک بخش نیمکت به ریاست رئیس دادگستری گیتا میتال در دوشنبه خواسته بازرس کل پلیس کشمیر و جامو به اطمینان حاصل شود که امنیت کافی ارائه شده است برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که در حال ساخت هر تلاش برای کنترل گسترش coronavirus.

دادگاه عالی منصوب Monika Kohli به عنوان amicus curiae به کمک دادگاه در امور مربوط به COVID-19 در سرزمین های اتحادیه جامو و کشمیر و لاداخ.

دو اتحادیه سرزمین های ثبت شده بیش از 60 نفر از COVID-19 تا کنون.

دادگاه که برای اولین بار در تاریخ خود برگزار شنوایی از طریق ویدئو کنفرانس و تماس صوتی نیز توجه داشته باشید از زمان شکایت در مورد وضع اسفناک ساکنان این دو سرزمین های اتحادیه تسلیم در زندانها در دیگر نقاط کشور است.

آن ارائه شد قبل از دادگاه است که مردم بدرفتاری با برخی از پزشکان شاغل در دو بیمارستان در سرینگر که در آن quarantining و جداسازی مشکوک و آلوده به بيماران در حال انجام است.

“پزشکان شکایت کرده اند که افرادی که جدا شده اند که در حال بدرفتار و نیز با توسل به آسیب رساندن به امکانات موجود.

پزشکان نگران امنیت خود را در دست افرادی است که تسلیم شده اند” وکیل فیصل قادری از کشمیر به دادگاه گفت.

در آن 11 صفحه سفارش دادگاه گفت: “می تواند وجود داشته باشد هیچ شیوه ای از شک و تردید است که ایمنی و امنیت از تمام ارائه دهندگان خدمات سلامت که شامل نه تنها پزشکان بلکه پرستاران و امدادگران, ظروف سرباز یا مسافر پسران صفایی karamcharies و همچنین کارکنان اداری در دولت تمام امکانات را به شدت تضمین است.”

چنین مراقبت و حفاظت را ارائه می شود به همه بخشندگان مراقبت های بهداشتی در تمام بیمارستان ها در سرزمین های اتحادیه JK و لاداخ به عنوان به خوبی.

بنابراین ما مستقیم وزیر, وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از هر دو سرزمین های اتحادیه همراه با IGP Jammu IGP کشمیر و IGP لاداخ به اطمینان حاصل شود که کامل ایمنی و امنیتی فراهم شده است به پرسنل که در حال خدمت در دولت تمام امکانات” دادگاه گفت.

همچنین گفت که “اگر لازم باشد در حال حاضر امنیت نیز باید افزایش تا اطمینان حاصل شود که هیچ فرد است که قادر به ترک مرکز پزشکی تا دوره قرنطینه و یا انزوا به اتمام است” و تکرار آن جهت به مقامات را سخت اقدام علیه افرادی که نقض هر گونه دستور العمل صادر شده توسط دولت مرکزی به خصوص که در آن رفتار خود را در نتیجه گسترش COVID-19 عفونت و خطر اندازد ،

Kohli و قادری همچنین نگرانی عمیق خود را در مورد ایمنی و رفاه مردم که تسلیم شده اند در زندان های خارج از جامو و کشمیر با توجه به مراقبت از آن لازم است برای حفاظت از خود را از COVID-19 عفونت است.

“ما مستقیم, منشی, از UT از JK به معلوم و اطمینان حاصل شود که رفاه همه این زندانیان” منظور از نیمکت دادگستری Mittal و عدالت Sindhu شارما گفت.

دادگاه عالی نیز خواسته قلمرو اتحادیه وکیل در مورد تصمیم پرقدرت کمیته به عنوان کارگردان دیوان عالی کشور آن را بررسی خواهد کرد زندانیانی که مورد نیاز منتشر خواهد شد از زندان اما مدافع Amit Gupta به نمایندگی از اتحادیه خاک قادر به اطلاع رسانی در مورد اقدامات این کمیته است.

دادگاه همچنین توجه داشته باشید از زمان مردم بیرون رفتن در صبح و گفت: به نظر می رسد که وجود دارد این است که برخی از سوء تفاهم مورد نیاز از این مستند به عنوان یک تعداد زیادی از مردم با توسل به معمول خود را strolls, loitering و صبح پیاده روی در پارک های محلی و غیره.

“جهت صادر شده است به اجرای قانون مقامات و پارک داشتن مقامات (تمام شهرداری ها شرکت های بزرگ, توسعه, مقامات) برای جلوگیری از دسترسی به پارک های عمومی و غیره است که به طور معمول استفاده می شود برای مقاصد توسط شهروندان است.

“قانون اجرای آژانس به شدت باید اطمینان حاصل شود که مستند و جلوگیری از هر نوع از فعالیت های که می تواند تاثیر منفی اجتماعی فاصله در هر صورت” آن را گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im