افتخار و نه سفارش شلیک kar sewaks در ایودیا: سابق تا سانتی متر Kalyan سینگ

توسط ANI

لکنو: سابق, Uttar Pradesh وزیر و رهبر بی جی پی Kalyan سینگ گفت که او با افتخار از این واقعیت است که او به عنوان وزیر اوتار پرادش را شلیک kar sewaks که تا به حال مونتاژ در ایودیا در سال 1992.

“در سال 1992 زمانی که من وزیر من دستور داده بود که kar sewaks که تا به حال مونتاژ در ایودیا نباید اخراج می شود در. دولت های منطقه از ایودیا نوشته بود به من که چهار گردان از مرکزی نیروهای گرفتار شده بودند در نزدیکی ساکت کالج به عنوان kar sewaks تا به حال مونتاژ وجود دارد” سینگ گفت.

“در پرتو این وضعیت که تا به حال توسعه یافته در ایودیا من تا به حال پس از آن دستور داد در نوشتن است که شلیک انجام شود باید در سه لاخ kar sewaks و ایده های دیگر باید مورد استفاده قرار گیرد برای کنترل آنها است. من تا به حال ساخته شده است این تصمیم چرا که اگر وجود داشت شلیک و سپس چند نفر را از دست داده اند زندگی خود را. از آنجا که مردم آمده بودند از سراسر کشور خشونت را بسیار زیاد ناشی از ناآرامی ها در دولت و کشور است. من افتخار می کنم که هیچ kar sewak کشته شد, در آن زمان,” او اضافه شده است.

Kalyan سینگ بیشتر گفت: “من هیچ تاسف است که دولت سقوط کرد به علت Lord Ram که من بسیار زیاد ایمان به او.”

سابق, Uttar Pradesh, CM گفت که آغاز ساخت و ساز رم معبد در ایودیا نشانه ثمر از 500 سال مبارزه برای این علت است.

“Bhoomi pujan برای رم معبد در ایودیا در حال رفتن به انجام شده در آگوست 5 توسط نخست وزیر نارندرا. این مناسبت بسیار زیاد غرور و شادی برای من است. در 1528 خارجی مهاجم Babar فرمانده میر قرار داشتند تخریب Ram معبد و ببری مسجد در ایودیا. این ساخته شده بود و نه برای اهداف معنوی اما به تحقیر مسلمانان. مبارزه ادامه داد: برای 500 سال و پس از آن معبد ساخته شده,” او گفت:.

نخست وزیر برنامه ریزی شده است به غیر روحانی پایه و اساس سنگ قوچ معبد در ایودیا در آگوست 5, با توجه به Mahant Nritya گوپال داس رئيس جمهور از سری رم Janmabhoomi Teertha Kshetra اعتماد.

ساخت و ساز از Ram معبد آغاز خواهد شد در ایودیا پس از این مراسم به غیر روحانی پایه و اساس سنگ که در آن رئیس وزرای چند کشور وزیران از اتحادیه کابینه و RSS رئیس موهان Bhagwat نیز به احتمال زیاد به شرکت.

دادگاه راس در 9 نوامبر سال گذشته تا به حال به کارگردانی دولت مرکزی به دست سایت در ایودیا برای ساخت و ساز از یک رم معبد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de