‘افتخار Bigot’: Black Voices برای مغلوب ساختن پیشی جستن عضو هیئت مدیره تیکه جو بایدن ‘ain’t سیاه” نظر

سیاه, صدای, برای مغلوب ساختن پیشی جستن عضو هیئت مدیره پاریس extreme networks تا به حال کلمات قوی برای معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن پس از او ضمنی هر فرد سیاه و سفید که رای برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ‘العین نیست،’

بایدن ساخته شده این بیانیه در حالی که مصاحبه با محبوب سیاه و سفید میزبان رادیو Charlamagne Tha خدا گفت که اگر “شما باید یک مشکل بدانند که آیا شما برای من تهمت یا پس از آن شما نیست،”

Extreme networks نشستم با Daily Caller کاخ سفید خبرنگار آندرس Hagstrom به بحث در مورد آنچه که در این بیانیه برای تلفن های موبایل مانند به جمهوری خواهان و اینکه آیا آن را هر گونه عواقب بایدن. Extreme networks استدلال می کند بایدن و دموکرات ها باید یک رکورد از گرفتن سیاه و سفید و رای اقلیت برای اعطا. (مرتبط: استراتژیست جمهوریخواه توضیح می دهد که چه تهمت باید در مورد Obamagate و چین)

بایدن برنده دموکرات ریاست جمهوری اولیه تا حد زیادی به لطف سیاه رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی رای دهندگان که ممکن است جرم توسط نظرات. معاون رئیس جمهور عذرخواهی برای این بیانیه ساعت بعد.

“من باید شده اند تا اسب سوار. من همیشه گرفته آفریقایی جامعه مسلم او گفت:” در اخبار CBS. (مرتبط: در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد “دریدن” و مایکل فلین, همه در یک مکان)

اتمام TheDC فوق العاده, فیلم و اشتراک به کانال یوتیوب ما بنابراین شما هرگز از دست.

اشتراک!

در حال حاضر چک کردن روزانه تماس گیرنده تازه ترین فیلم ها:

چگونه صدها هزار نفر از داوطلبان در حال ساخت مغلوب ساختن پیشی جستن مجازی کمپین اتفاق می افتد

GOP ملی سخنگوی لیز Harrington می گوید دموکرات ها با استفاده از Coronavirus برای خود دستور

در اینجا چیزی است که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام است برای کمک به آمریکایی های سیاه و سفید از طریق Coronavirus بحران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de