‘تظاهرات ادامه خواهد داد تا زمانی که MSR منتشر شده است’: تظاهرات برگزار شد در اولین روز از سعید فطر

روزنامه نگار ارشد حنیف خالد گفت: NAB باید پایبند به قانون اما که ضد پيوند ناظر به حال انجام نشده است که نشده است. Geo News/طریق اخبار

راولپندی: روزنامه نگاران جامعه مدنی و سیاستمداران در روز یکشنبه — اولین روز از سعید فطر — ادامه اعتراض خود در برابر بازداشت های غیر قانونی از Jang جغرافیایی گروه رسانه ای Editor-in-Chief میر شکیل-ur-Rahman ملی پاسخگویی دفتر (NAB).

MSR شده در NAB بازداشت بیش از 70 روز در یک مورد مربوط به خرید تقریبا 34 سال پیش از یک ملک خصوصی.

روزنامه نگار ارشد حنیف خالد گفت: NAB باید پایبند به قانون اما که ضد پيوند ناظر به حال انجام نشده است که نشده است.

“روزنامه نگار سازمانها در سراسر جهان در حال بالا بردن صدای خود را در برابر MSR بازداشت” خالد اشاره کرد. “این یک درخواست به بالا دادگاه به منظور MSR را آزادی فوری فقط مانند آنها صادر سفارشات مربوط به [coronavirus] مستند برای مردم است.”

‘یک ماده از نفس’

در همین حال روزنامه نگار ارشد امجد عباسی نامیده می شوند اتهامات وارد علیه MSR به عنوان بی اساس و گفت: آنها در تبلیغات. “هر پاکستان می داند که MSR را بازداشت یک ماده از نفس” او گفت:.

این اعتراضات ادامه خواهد داد تا انتشار Jang جغرافیایی گروه رسانه ای Editor-in-Chief, عباسی اضافه شده است.

PML-N عبید عباسی که او نیز با حضور در این تظاهرات گفت: “من احترام به عظمت میر شکیل-ur-Rahman که او پشت میله حتی در سعید فطر.”

عباسی نکوهش قرار دادن روزنامه نگاران حمایت از دموکراسی در پشت میله های زندان. “مبارزه ما ادامه خواهد داد تا حمزه Shehbaz و MSR نیست منتشر شد” PML-N رهبر گفت.

‘مجازات از طریق زندان”

امتیاز تاجی دیگر رهبر PML-N گفت: اعتراض یک پیام را به رهبران که روزنامه نگار جامعه امیدوار بود و آنها را تعظیم نمی کردن.

“حتی بین المللی سازمان های حقوق بشر را محکوم کرده اند MSR را بازداشت” تاجی اضافه شده است.

علاوه بر این, PML-N منیر شاه تاکید کرد که MSR در حال گسترش آگاهی در میان توده ها و این که او “مجازات از طریق حبس” برای انجام این کار است.

مشترک کارگران کمیته اقدام رئیس نصیر Chishti گفت: تظاهرات در برابر MSR بازداشت شد و نه تنها در راولپندی اما در طول کل کشور است.

محکومیت بین المللی

MSR بازداشت شده و محکومیت بین المللی و نامیده شده است یک مثال کلاسیک از چه رسانه ای رایگان است که اسیر تحت دولت فعلی است.

MSR دستگیر شد توسط ضد فساد ناظر در مارس 12. با وجود به طور کامل همکاری با مقامات دستگیر شد در شکایت تأیید مرحله است که می رود در برابر ناب را پروتکل ها و استانداردهای روش.

بازداشت شده است به عنوان طبقه بندی هشتم-فوری ترین مورد در تهدید به آزادی مطبوعات با توجه به مجله تایم.

پاریس-بر اساس گزارشگران بدون مرز مستقر در نیویورک کمیته حمایت از روزنامه نگاران و مختلف دیگر سازمان های بین المللی باید نامیده MSR بازداشت به عنوان حمله به آزادی مطبوعات.

به تازگی جنوب آسیای سازمان دیده بان دموکراسی نوشته شده به کاخ سفید, وزیر امور خارجه و اعضای سنا و مجلس اعضای کمیته روابط خارجی محکومیت غیر قانونی حبس از Jang/Geo گروه سردبیر.

در آخرین جلسه MSR قضایی بازداشتگاه تمدید شد تا ژوئن 1 اما روزنامه نگاران در سراسر کشور ادامه اعتراض به کاهش آزادی های رسانه ها در پاکستان است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de