رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد دادستان در مورد فدرال در برابر راجر سنگ و ژنرال مایکل فلین ممکن است درگیر در “دادستانی در آوریم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ سه شنبه شب به یک صدای جیر جیر دفاع از “عفو کامل برای راجر استون و مایکل فلین” گفت:”دادستانی سوء?”

چهار دادستان فدرال درگیر در سنگ مورد استعفا داد و روز شنبه پس از وزارت دادگستری خود را محکوم کرد توصیه می شود صدور حکم زندان برای Trumps’ سابق کمپین مشاور. (مرتبط: چهار دادستان فدرال برداشت از راجر سنگ مورد در میان آشفتگی بیش زندان توصیه)

دادستان ها در اصل به نام سنگ به صورت 87 به 108 سال پشت میله های زندان قبل از DOJ تجدید نظر “افراطی” صدور حکم پیشنهاد است.

“قبل از تشکیل پرونده فرستاده شده توسط ایالات متحده در فوریه 10 سال 2020 نمی تواند به درستی منعکس وزارت دادگستری را در آنچه امر می تواند معقول و منطقی حکم در این زمینه” نوشت: دستیار آمریکا وکیل جان Crabb جونیور جدید در پرونده ارسال شده در روز سه شنبه.

“در حالی که آن باقی می ماند و موقعیت ایالات متحده است که حکم حبس موجه است در اینجا دولت با احترام تسلیم است که طیف وسیعی از 87 به 108 ماه ارائه شده به عنوان قابل اجرا مشورتی دستورالعمل محدوده مناسب نخواهد بود و یا در خدمت منافع عدالت در این مورد است.”

رئیس جمهور واکنش نشان داد و روز دوشنبه به دادستان اصلی صدور حکم درخواست تا 9 سال با ترس به tweeting “این وحشتناک و بسیار ناعادلانه وضعیت. واقعی جنایات بودند و از طرف دیگر به عنوان چیزی اتفاق می افتد به آنها. نمی توانیم اجازه این سقط جنین از عدالت!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im