ارتقاء آموزش و پرورش مدرن اولویت: PM عمران

نخست وزیر کارگردانی برای تکمیل اولیه و عملکرد Seerat-e-نبی (ع) در مرکز به طوری که فعالیت های تحقیقاتی انجام می شود می تواند. — اخبار/فایل

اسلام آباد: ارتقاء آموزش و پرورش مدرن است اولویت دولت نخست وزیر عمران خان گفت: از او به عنوان کارگردانی برای تدوین یک مکانیسم بر اساس اولویت برای اطمینان از ارائه و دسترسی آسان از امکانات اینترنت به دانش آموزان و حذف همه مسائل در این زمینه است.

با توجه به آزادی مطبوعات از ساعت اداری بال رسانه PM عمران ریاست جلسه به نقد و بررسی ارتقاء دانش اقتصاد, ایجاد یک مرکز پژوهشی در زندگی حضرت محمد (ص) و پیشنهاد های مختلف برای پروژه های آموزش عالی است.

وزیر آموزش و پرورش فدرال Shafqat محمود Dr Attaur الرحمان از طریق ویدئو-link استاد شعیب خان و رشید خان در جلسه حضور داشتند.

جلسه بررسی در جزئیات استقرار Pak-اتریش Fachhochschule (موسسه علوم کاربردی و تکنولوژی) در Haripur, هزاره Seerat-e-نبی (ص) مرکز تحقیقات مرکز برای هماهنگی بهتر میان صنعت و دانشگاه دسترسی آسان از اینترنت برای ترویج آموزش و پرورش و فن آوری اطلاعات.

نخست وزیر کارگردانی برای تکمیل اولیه و عملکرد Seerat-e-نبی (ع) در مرکز به طوری که فعالیت های تحقیقاتی انجام می شود می تواند.

تاکید بر اهمیت اقتصاد دانش هوش مصنوعی و ایجاد یک مرکز برای هماهنگی بهتر میان صنعت و دانشگاه گفت: جوانان این کشور دارای استعداد بسیار زیاد در حوزه اطلاعات و فناوری و تاکید بر نیاز به ارائه یک محیط مساعد برای تشویق آنها.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im