پروژه 21 خواستار مرکز کندی به لغو Tina Fey کمدی جایزه های زیر مشارکت در Blackface

پروژه 21 خواست John F. Kennedy مرکز به لغو کمدین Tina Fey کمدی جایزه به دلیل شرکت او در blackface.

سیاه فعالان با ارسال نامه ای به مرکز کندی پس از Fey درخواست NBC حذف قسمت “30 راک” که ویژه او در blackface, با توجه به آزادی مطبوعات فرستاده شده به the Daily Caller.

“ما در حال تلاش برای لغو, تینا فی” پروژه 21 عضو هوراس کوپر در بیانیه ای گفت. “تینا فی لغو خودش هنگامی که او پرسید: Hulu به پاکسازی توهین آمیز قسمت از ’30 Rock’ تماس با میوه ها خلاقیت خود را ‘زشتی.’ ما به سادگی هشدار مرکز کندی – که اتحاد عمل در گذشته برای محافظت از خود و یکپارچگی تواین جایزه به انجام این کار دوباره در نور Tina Fey را پذیرش است.” (مربوط به: ’30 راک” خالق Tina Fey معذرت خواهی برای ‘درد’ ناشی از Blackface طرح درخواست قسمت کشیده شود)

“به نظر ما در درستی یا نادرستی رفتار blackface که آیا انجام شده توسط افراد مشهور و یا در غیر این صورت تغییر نکرده است” کوپر در بیانیه ای گفت به the Daily Caller. “تینا فی شخصا استفاده می شود و سود از ‘سرگرم کننده’ مخاطب او با استفاده از Blackface. یا آن اشتباه بود زمانی که او آن را انجام داد و سپس یا آن حق است امروز. با اقدامات او نشان می دهد که مرکز کندی عمل عجله در اعطای او.”

این مارک تواین جایزه اعطا شده به افراد “که تا به حال تاثیر بر جامعه آمریکا در جهات شبیه به” مارک تواین مرکز کندی وب سایت گفت.

“ما انتظار داریم فرهنگ آمریکایی برای نشان دادن از طریق اقدامات خود را قوام و احترام برای همه نژادها” کوپر گفت: روزانه تماس گیرنده. “این استاندارد بی انتها هستند و تغییر نمی کند.”

فی برخاستیم تا به حال چهار قسمت از “30 راک” حذف از Hulu با توجه به گزارش منتشر شده توسط انواع.

“همانطور که ما در تلاش برای انجام این کار و انجام بهتر در رابطه با مسابقه در امریکا اعتقاد ما بر این است که این قسمت های بازیگران در مسابقه-تغییر آرایش بهترین های گرفته شده از گردش” Fey در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de