پیشرو ی از پیش شروع به کار بوش Cori حداقل یک سال دیر افشای امور مالی شخصی خود را به عنوان قانون فدرال مورد نیاز ، خانه سوابق نمایش

  • عدالت دموکرات ها حمایت از فعال مترقی Cori Bush شکست داد 10 دوره Rep. ویلیام Lacy خشت جونیور در انتخابات ابتدایی روز سه شنبه دموکرات در میزوری.
  • بوش حداقل یک سال دیر در تشکیل یک افشای مالی شخصی با مجلس نمایندگان، یک شرط از هر نامزد برای دفتر فدرال است که افزایش یا هزینه بیش از 5،000 دلار است.
  • بوش همچنین بیش از 25،000 دلار از مبارزات انتخاباتی خود را به جیب خود را در قالب یک حقوق و دستمزد با شروع پرداخت در ماه آوریل را قیف کرده است.

Cori Bush, the Justice Democratics-supported progressive activist that defeated 10-term Rep. William Lacy Clay Jr. in Tuesday’s Democratic primary in Missouri, is at least a year late in disclosing her finances to the public as required by federal law, public records show.

Bush has yet to submit her personal financial disclosure to the House of Representatives for her 2020 campaign, according to the House Office of the Clerk, which maintains a database of financial disclosures of congressional candidates and members of Congress.

که بوش را از قیف بیش از 25،000 دلار از مبارزات انتخاباتی خود را به جیب خود را در قالب حقوق و دستمزد با شروع پرداخت در ماه آوریل متوقف نشده است ، فدرال کمیسیون انتخابات سوابق نشان می دهد.

عدم موفقیت یک نامزد در پرونده سازی فرم افشای مالی خود «از نظر فنی نقض اخلاق در قانون دولت است»، کریگ هولمِن لابی گر امور دولت از گروه آزادی خواه مدافع هواداری عمومی به بنیاد دیلی کالر نیوز گفت. با این حال، این قانون “به ندرت اجرا می شود مگر اینکه نقض فاحش و عمدی باشد،” او افزود.

نامزدهایی مانند بوش که امور مالی خود را فاش نمی کنند، خود را به “مسئولیت سیاسی، بیش از مسئولیت قانونی، باز می کنند.”هومن گفت.

هولمگفت: “[T]او پنهان ی و قانون اخلال در یک حریف با مقدار زیادی علوفه برای حمله به نامزد در طول مبارزات انتخاباتی فراهم می کند.”

پیروزی بوش بر خشت در میزوری در منطقه 1st جامد دموکراتیک در روز سه شنبه به این معنی است که او همه اما مطمئن برای تبدیل شدن به اولین زن سیاه پوست به نمایندگی از دولت در کنگره. او نره که از معامله جدید سبز حمایت می کنه، مدیکار برای همه و از پلیس پول پس می ده.

نامزدهای نامزد برای کرسی در مجلس ملزم به ارائه افشای مالی پس از جمع آوری و یا صرف بیش از 5،000 دلار در مبارزات انتخاباتی خود، با توجه به کمیته مجلس در اخلاق. Bush passed that threshold by the end of June 2019, according to a report her campaign submitted to the FEC.

اما دفتر خانه دفتر دار شامل هیچ پرونده افشای مالی از بوش برای مبارزات انتخاباتی او در سال 2020.

بوش گزارش افشای مالی برای اولین بار در کنگره در میان دوره های 2018 که در آن او با نزدیک به 20 امتیاز به خشت از دست داده است. اما نامزدهای دفتر فدرال باید افشای مالی برای هر چرخه انتخاباتی که در آن شرکت می کنند و بیش از ۵۰۰۰ دلار را بالا می برد یا خرج می کنند، ارائه کنند.

Bush also began paying herself a salary from her campaign beginning April 3. او ن در مجموع 25،285 دلار از مبارزات انتخاباتی خود را دریافت کرده است ، FEC سوابق نشان می دهد.

نامزدهای دفتر فدرال اجازه دارند از کمپین های خود حقوق بپوشند، اما بدون دسترسی به افشای مالی به روز از بوش، معلوم نیست که آیا مبلغی که او به خودش می پردازد در محدوده ای است که توسط FEC تعیین شده است یا نه.

نامزدهایی مانند بوش ممکن است فقط حقوق خود را تا “آنچه نامزد دریافت کرده به عنوان درآمد به دست آورده در سال قبل پرداخت، با توجه به FEC.

از هفت نامزد ی که اعضای کنگره را در انتخابات سال 2020 شکست می دهد، بوش تنها نامزدی است که افشای مالی به دفتر دفتر امور مجلس ارائه نداده است.

نامزدهای کنگره دموکرات جمال بومن از نیویورک و ماری نیومن از ایلینوی هر دو افشاگری مالی برای مبارزات انتخاباتی خود را در سال 2020 ارائه کرده اند، به عنوان نامزدهای کنگره جمهوری خواه لورن بوبرت از کلرادو، باب گود از ویرجینیا، رندی Feenstra از آیووا و جیک LaTurner از کانزاس.

کمپین بوش درخواست های متعددی را برای اظهار نظر پس نداده و می پرسد که چرا هنوز افشای مالی برای کمپین سال ۲۰۲۰ او را ارائه نکرده است.

ST. LOUIS, MO - AUGUST 04: Missouri Democratic congressional candidate Cori Bush (R) is overcome with emotion prior to her victory speech at her campaign office on August 4, 2020 in St. Louis, Missouri. Bush, an activist backed by the progressive group Justice Democrats, defeated 10-term incumbent Rep. William Lacy Clay (D-MO) in Tuesday's primary election to become the first black woman elected to represent the state of Missouri in congress. (Photo by Michael B. Thomas/Getty Images)

میزوری دموکرات نامزد کنگره Cori Bush (راست) است با احساسات غلبه بر قبل از سخنرانی پیروزی خود را در دفتر مبارزات انتخاباتی خود را در تاریخ 4 اوت 2020، در سنت لوئیس، میزوری. (مایکل بی توماس/ گتِی تِی تِی تصاویر)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>