Pro-زندگی دانش آموزان دستگیر و برای نوشتن “سیاه Preborn زندگی ماده” در پیاده رو خارج از DC Planned Parenthood

Pro-زندگی فعالان دستگیر شده بودند صبح روز شنبه برای نوشتن “سیاه preborn زندگی موضوع” خارج از یک سی Planned Parenthood.

این گچ بخشی از یک رویداد با دانش آموزان برای زندگی در آمریکا و فردریک داگلاس پایه و اساس جایی که آنها برنامه ریزی شده به رنگ پیاده رو قبل از برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در ساعت 10 صبح

“من میخوام به شما بگویم که در حال حاضر اگر شما همچنان با گچ نوشتن شما قرار داده خواهد شد تحت بازداشت برای defacing ملک” یک افسر پلیس گفت: به دو معترضان. به عنوان افسران نقل مکان کرد به دستگیری دو نفر که با گچ نوشتن کسی در میان جمعیت گفت: “شما می دانید که آنها این کار را هر شنبه, راست?” (مرتبط: De Blasio Heckled توسط معترضان در حالی که نقاشی ‘Black Lives Matter’ در مقابل برج ترامپ)

تماشا کنید:

“هر شنبه, مردم اینجا هستید گچ و شما در حال بدست گرفتن کسی, جوان, مردم و دستگیری آنها را به خاطر آنها به سادگی قرار دادن” سیاه preborn زندگی مهم است؟’ شما باید شوخی” مرد گفت: در این ویدئو.

این تظاهرات پس از آن آغاز شد شعار “سیاه preborn زندگی مهم نیست!”

“ناگهان همه آنها مرتکب جرم آنها این کار را هر هفته من پایین می آیند در اینجا به طور معمول به دعا من افرادی را دیده ام و آنها هرگز دستگیر کسی قبل از” مرد اضافه شده است. “اما امروز آنها در حال دستگیری مردم به این دلیل ما تصمیم گرفته اند به صورت مسالمت آمیز جمع آوری و برای ایستادن به صورت سیاه و سفید preborn زندگی می کند.”

مرد گفت: که این گروه به جای خواهد مارس از فردریک داگلاس دادگاه به والدین طراحی شده برای کنفرانس مطبوعاتی.

“ما در حال حرکت در با ما رویداد امروز است که ما را متوقف کند گفت:” میشل Hendrickson, شرق, مدیر منطقه ای برای دانش آموزان برای زندگی است. “اگر هر چیزی, این فقط برخی از سوخت به ما آتش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>