Priyanka انتقاد شدید تا دولت بیش از COVID-19 جابجایی در نامه ای به یوگی به عنوان موارد افزایش

توسط PTI

دهلی نو: کنگره رهبر پریانکا گاندی Vadra در روز شنبه با حمله به یوگی Adityanath دولت بیش از دست زدن به آن از COVID-19 بحران گفت که در زمانی که وجود دارد این است که “مواد منفجره” رشد در موارد آن “بدون آزمون برابر است با هیچ کرونا” سیاست می تواند منجر به یک “وضعیت ترسناک”.

در نامه ای به, Uttar Pradesh وزیر کنگره دبیر گفت که نبرد علیه این بیماری همه گیر نمی توان مبارزه کرد و تنها با “مدیریت تبلیغات و اخبار”.

اشاره کرد که از 2500 مورد از coronavirus گزارش شد در روز جمعه به او گفت: تقریبا تمام مترو شد آب گرفتگی با COVID-19 موارداما در حال حاضر حتی روستاها بودند به مراتب پشت سر نیست در گسترش.

“قرنطینه مراکز تا در یک احساساتی دولت است. در بعضی از نقاط این وضعیت خیلی بد است که مردم از ترس سوء مدیریت بیش از coronavirus. چرا که چنین سناریویی آنها نه پله از خانه های خود را برای گرفتن آزمایش” پریانکا گاندی گفت. “این یک شکست دولت” او اظهار داشت.

دولت با اعتقاد به “بدون آزمون = no کروناویروس” سرود اتخاذ کرده است کم تست, سیاست, او ادعا.

“مواد منفجره وجود دارد افزایش در COVID-19 موارد است. تا تست نخواهد بود افزایش یافته و به صورت شفاف مبارزه با این بیماری همه گیر ناقص خواهد بود و این وضعیت می تواند تبدیل به بیشتر ترسناک,” او گفت:.

“نخست وزیر یک عضو پارلمان از بنارس وزیر دفاع از لکنو بسیاری دیگر از وزیران اتحادیه ها از تا. چرا نمی توانید موقت بیمارستان بود باز در بنارس لاکنو آگرا و غیره.” پریانکا گاندی پرسید.

محکم گرفتن آن بیش از اوتار پرادش COVID-19 ادعا کرد که یک رکورد 50 زندگی در این ایالت در روز جمعه به عنوان ویروس مرگبار آلوده 2,667 مردم بیشتر در بزرگترین واحد بعد سنبله تا تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im