توسط PTI

جیپور: راجستان سیرهی MLA Sanyam Lodha متهم کرده است دولت BJP رئیس Satish Poonia با تلاش برای لکه دار کردن تصویر از قانونگذاران که حمایت کنگره در فقط-نتیجه Rajya سبها نظر سنجی و به دنبال اقدام برای نقض امتیاز خود را.

در نامه ای به مجلس سخنران C P جوشی در یکشنبه قانونگذار گفته است که Poonia اقدام به لکه دار کردن تصویر از 23 MLAs متعلق به احزاب دیگر و مستقل با این ادعا که دولت با “آنها را ارائه معادن توطئه و نقد” برای حمایت از کنگره نامزدها.

حاکم کنگره تا به حال موفق به کسب دو کرسی و بی جی پی در Rajya سبها انتخابات برگزار شده در دولت در روز جمعه. اتصال یک گزارش خبری با نامه Lodha به دنبال اقدام علیه Poonia تحت نقض امتیاز حرکت است.

“من یک عضو مجلس قانونگذاری و آرزومند به رعایت صداقت و اعتبار موسسه.

یک تلاش آشکار ساخته شده توسط Satish Pooonia به لکه دار کردن تصویر از اعضای این مجلس با افزایش کاذب داشتن در برابر 23 اعضای” Lodha گفت: در این نامه است.

این سیرهی MLA بیشتر گفت: Poonia نه تنها تلاش برای آسیب رساندن به تصویر از قانونگذاران اما همچنین مجلس قانونگذاری با ساخت اتهامات از جمله طبیعت در روزنامه “بدون اثبات آن با هر گونه اثبات”.

Poonia از سوی دیگر لقب حمله “تبلیغات سیاسی”.

“Lodha در حال کار به عنوان یک کنگره عامل. حتی وزیر اعلام کرده Rs 35 کرور ارائه شده به MLAs در RS نظر سنجی. هر چه من گفته اند که یک زمین. ما مبارزه با حرکت” Poonia گفت.

کنگره 107 MLAs در 200 عضو راجستان مونتاژ و آن را برخوردار از حمایت 18 دیگر MLAs از جمله 13 مستقل در حالی که BJP 72 قانونگذاران و پشتیبانی از سه Rashtriya Loktantrik حزب قانونگذاران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im