خصوصیسازی پاکستان کارخانه های تولید فولاد: دادگاه عالی حاضر به شنیدن کارکنان درخواست

وزیر صنایع و تولید حماد الازهر گفت که دولت تصمیم گرفته بود به privatise پاکستان کارخانه های تولید فولاد به عنوان آن را به حال تبدیل شدن به یک بار در ملی خزانه داری– فایل عکس

کراچی: سند دادگاه عالی (SHC) در روز سه شنبه حاضر به شنیدن یک درخواست ثبت شده توسط پاکستان کارخانه های تولید فولاد (PSM) کارکنان مربوط به خود را اخراج قریب الوقوع با توجه به خصوصی سازی دولت نهاد.

در طول امروز شنوایی عدالت عمر Sial حمایت دادستان کل بیانیه ای که SHC نمی تواند شنیدن در مورد آن را به عنوان زیر judice در دادگاه عالی پاکستان است.

به این PSM کارکنان وکیل گفت: این پرونده در دادگاه راس مربوط به ارتقاء کارکنان نه خصوصی سازی موضوع است.

SHC عدالت هشدار وکیل و مشتریان خود را که در آن بود که اتحادیه خود را اما یک جلسه دادگاه و اگر آنها را حفظ ادب آنها را به زندان برود.

“چه شما انجام داده اند به کارخانه های تولید فولاد, هر کس آن را می داند” گفت: عدالت Sial در اظهارات خود.

پس از شنیدن این اخراج PSM کارکنان از دادگاه.

دولت تصمیم می گیرد به privatise PSM

در اوایل این ماه وزیر صنایع و تولید حماد الازهر گفت که دولت تصمیم گرفته بود به privatise میلز به عنوان آن را به حال تبدیل شدن به یک بار در ملی مستوفی با توجه به برنامه گزارش.

او گفت که PSM کارکنان نکرده اند و کار را برای بسیاری از سال گذشته و در حال حاضر آنها می توانید یک بسته مالی در حدود Rs2.3 میلیون به ازای هر کارمند به عنوان جبران خسارت. او گفت: کارکنان نیز می تواند منجر به بهره وری در بخش خصوصی است.

او گفت که در یک مرحله PSM بود 30,000 کارمندان که بسیاری از کارکنان بازنشسته شده بود و در حال حاضر حدود 9000 کارمند مشغول به کار بودند برای آسیاب. او گفت: PSM بسته شد برای پنج سال گذشته و قبلی دولت نمی تواند تدبیر هر گونه برنامه ریزی برای آن است.

وزیر گفت که دولت تا به حال به صرف Rs55 میلیارد دلار برای پرداخت حقوق به کارمندان یک بسته آسیاب. او گفت: زمانی که PTI دولت به قدرت رسید, پاکستان کارخانه های تولید فولاد مواجه شد از دست Rs176 میلیارد دلار و سود آن نیز با گذشت هر روز افزایش.

ازهر گفت که دولت قبلی نمی تواند مسئولیت رسیدگی به این موضوع در حال حاضر دولت مجبور به گرفتن تصمیم نهایی در مورد سرنوشت آسیاب در بزرگتر نفع کشور است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im