پریسیلا پریسلی می شکند سکوت زیر را ‘مخرب’ از دست دادن نوه بنیامین Keough

پریسیلا پریسلی در نهایت شکست سکوت او پس از “ویرانگر” از دست دادن نوه اش, بنیامین Keough. او 27.

“اینها برخی از تاریک ترین روز از زندگی خانواده” که 75 سال از الویس پریسلی توضیح داد: در Facebook post گزارش زیر که Keough مرده بود با خودکشی در جولای 12. نظرات اشاره شد توسط “امروز” نشان می دهد در یک قطعه پنج شنبه منتشر شده.

“شوک از دست دادن بن شده است ویرانگر,” او اضافه شده است. “تلاش برای قرار دادن تمام قطعات با هم از همه امکان چرایی نفوذ روح من.” (مرتبط: هالیوود در واکنش به مرگ بازیگر افسانه ای Doris Day)

پریسلی ادامه داد: “هر روز از خواب بیدار شدم من دعا می کنم آن بهتر خواهد شد. پس از آن من فکر می کنم دختر من [لیزا ماری پریسلی] و درد او در حال رفتن را از طریق او به عنوان یک مادر doting. پدر بن دنی [Keough] که به طور کامل از دست داده به عنوان بن شد و تنها پسر خود را.”(مرتبط: افسانه ای کمیک Don Rickles درگذشت در سن 90)

سابق “دالاس” ستاره پس از آن صحبت در مورد چگونه بن خواهر رایلی هارپر و فینلی و عمو Navarone [گریبلدی] پریسیلا را با سابق او مارکو گریبلدی بودند همه در حال مبارزه با “از دست دادن.”

او به این نتیجه رسیدند او پست توسط نوشتن به سادگی “در صلح و آرامش استراحت بن شما بودند دوست داشت.”

آن روز بعد از یک سخنگوی لیزا ماری پریسلی مشترک او “به طور کامل دل تسلی ناپذیر و فراتر از آن را ویران کرد اما تلاش برای قوی ماندن برای او 11 ساله دوقلو و دختر بزرگش رایلی.”

“او ستایش که پسر” در این بیانیه اضافه شده است. “او با عشق از زندگی خود.”

همانطور که قبلا گزارش 52 ساله بازیگر مشترک بنیامین با شوهر سابق او را دنی Keough, همراه با پدر, رایلی. این بازیگر همچنین دختران دوقلو فینلی و هارپر که او سهام با شوهر سابق مایکل Lockwood.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>