شاهزاده بئاتریس برای بازی نقش “اقدام پادشاه’ با توجه به COVID-19 همه گیر

شاهزاده بئاتریس برای بازی نقش “اقدام پادشاه’ با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. جهان وطنی

COVID-19 گرفته شده از هم جدا صلح جهانی در یک دیوانگی تا کنون پس از آن آغاز شد ، از آن زمان به بعد در همه سازمان های بین المللی توصیه کرده اند که شهروندان از سراسر جهان برای حفاظت از ضعف سيستم ايمنی و افراد مسن در خاص است.

با این ویروس رسیدن به بریتانیا در نیروی کامل دولت اعلام کرده است که خود قرنطینه به صراحت برای افراد مسن بالای 70 سال.

در مورد ملکه و شوهرش که بیش از 70 گنجانده شده در این قرنطینه و سپس وظایف او به عنوان یک پادشاه می خواهد به کار گرفته شده توسط پنج مشاوران دولت است. اما رویال مرکزی نشان می دهد که این ویروس ممکن است نیروی ریجنسی عمل از سال 1937 به ایجاد یک ششم و مشاور. در حال حاضر پنج مشاوران دوک ادینبورگ, شاهزاده ولز دوک کمبریج دوک ساسکس و دوک یورک.

در یک وضعیت که در آن ملکه است قادر به انجام وظایف خود دو یا بیشتر از مشاوران دولت به وجود داشته باشد در یک زمان داده شده است.

پرنس چارلز را به خارج از صف به عنوان او خود را بیش از 70. شاهزاده اندرو و شاهزاده هری می تواند به لحاظ نظری هنوز هم در نقش بازیگری پادشاه; اما این امر به نوبه خود جای بحث در چشم های عمومی.

در نتیجه این ترکیب شامل چهار افرادی که در خط جانشینی شاهزاده بئاتریس نیویورک ممکن است با توجه به نقش هم بودن حتی اگر او به طور رسمی نهم در خط به تاج و تخت است.

آن است که بسیار ضروری به چنین احتمالی عضو در محل در مورد ملکه ممکن است مجبور به واگذاری وظایف خود به دلایل بهداشتی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im