شاهزاده بئاتریس از انگلستان سابق PMs از اسپانیا و ایتالیا در پاکستان برای سفر اسکی

عکس: توییتر

شاهزاده بئاتریس یک عضو از خانواده سلطنتی بریتانیا و نخست وزیران ایتالیا و اسپانیا در پاکستان برای یک سفر اسکی.

روز شنبه گروهی از رهبران برجسته از اروپا به نام نخست وزیر عمران خان.

دستیار ویژه نخست وزیر در خارج از کشور پاکستانی و توسعه منابع انسانی Zulfi بخاری و علی جهانگیر صدیقی, ambassador-at-large برای سرمایه گذاری نیز حضور داشتند در این جلسه که در محل نخست وزیر ،

“والاحضرت شاهزاده بئاتریس نیویورک خوزه ماریا آزنار(نخست وزیر اسپانیا) ماتئو رنتسی (نخست وزیر ایتالیا), ضیا Chishti و Frederico Rigoni در پاکستان برای یک سفر اسکی” با توجه به PM Instagram account.

این اولین بار است که مشخصات بالا از اروپا به مناطق شمالی پاکستان پس از انگلستان کاسته مشاوره سفر به این کشور با توجه به بهبود وضعیت امنیتی.

در اوایل این ماه در انگلستان, ایران به پاکستان مسیحی ترنر در شرکت بین المللی اسکی رویداد در Malam Jabba یک اعلام کرد: پاکستان به عنوان ” فوق العاده در کشور است.”

او تبریک گفت نیروی هوایی پاکستان و ورزش های زمستانی در فدراسیون پاکستان برای سازماندهی این مسابقات است.

“به من گفته شده است من اولین کمیساریای عالی بریتانیا برای دیدار رفت و آمد مکرر در 15 سال یا بیشتر, و من می خواهم برای ادامه سفر در سراسر پاکستان به عنوان من می دانم این کشور فوق العاده است.”

شاهزاده بئاتریس بازدید دوم توسط یک خانواده سلطنتی در کمتر از یک سال.

سال گذشته در ماه اکتبر پرنس ویلیام و کیت میدلتون در بازدید از پاکستان در پنج روز بازدید. در طول سفر دوک و دوشس کمبریج تور پاکستان فرهنگی لاهور و منظره دره کالاش در چترال.

این زوج سلطنتی نیز با حضور چندین رویدادهای اجتماعی از جمله زمان با بچه ها مبارزه با سرطان در بیمارستان شوکت خانم.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر