شاهزاده بئاتریس و ادواردو Mapelli Mozzi مخفیانه ازدواج کردم. در اینجا چیزی است که ما می دانیم

شاهزاده بئاتریس و ادواردو Mapelli Mozzi کردم توجه همه را جمعه زمانی که اخباری از این دو مخفیانه ازدواج کردم در ویندسور.

دختر سارا فرگوسن, دوشس یورک و شاهزاده اندرو دوک یورک در نهایت گره خورده گره با Mozzi ایتالیایی, توسعه اموال, پس از زن و شوهر تا به حال به تعویق انداختن برنامه های عروسی خود را برای یک تاریخ در ماه مه به علت شیوع کروناویروس در مجله مردم. (مرتبط: در اینجا اعضای کنگره خود Quarantining پس از ملاقات با فرد مبتلا به کروناویروس در CPAC)

یک گروه بسیار کوچک از خانواده و دوستان بودند و بنا به گزارش ها در حضور و غیاب از جمله ملکه الیزابت دوم و شاهزاده فیلیپ و بئاتریس پدر شاهزاده اندرو. (مرتبط: گزارش: Coachella بالقوه موکول به ماه اکتبر با توجه به Coronavirus نگرانی)

ویژه مراسم در تمام سنت نمازخانه در ویندسور پارک بزرگ در نزدیکی قلعه.

“خصوصی مراسم عروسی شاهزاده بئاتریس و آقای ادواردو Mapelli Mozzi محل در ساعت 11 صبح روز جمعه 17 جولای در رویال چپل از پرستاران در رویال, تسلیم, Windsor” بیانیه ای از کاخ باکینگهام در مورد عروسی سلطنتی.

“کوچک مراسم ملکه و دوک ادینبورگ و خانواده” در این بیانیه اضافه شده است. “عروسی صورت گرفت مطابق با تمام دولتی مربوطه دستورالعمل.”

تبریک!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>