پرنس ویلیام, کیت میدلتون سایت سهام به روز رسانی جدید در میان COVID-19 همه گیر


پرنس ویلیام و کیت میدلتون را به سایت اضافه کرده است از پروژه های خیریه در یک به روز رسانی مهم در میان بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به مجله سلام.

این مجله گزارش داد که این زوج سلطنتی بنیاد به حمایت از کسانی که مشغول به کار در خط مقدم در طول بحران بهداشت و درمان است که به کشته شدن هزاران نفر از مردم در انگلستان در طول چند روز گذشته.

“کار برای اتصال همکاران ما با کسانی که قادر به ارائه پشتیبانی های عملی به خط مقدم پاسخ و خانواده های آنها انجام همه ما می توانیم به ترویج و حمایت از موسسات خیریه است که می تواند در کمک به پاسخ و خانواده خود را با نیازهای روانی و بازی بخشی از ما در تلاش ملی برای تشکر و جشن همه کسانی که مشغول به کار در خط مقدم از این بحران”بیانیه ای در وب سایت گفت.

در ضمن سلطنتی کنزینگتون Instagram حساب در روز دوشنبه ارسال شده در یک گفتگو که در محل شاهزاده ویلیام و Moorlands جامعه خیریه.

“دوک کمبریج به تازگی اعلام کرد به عنوان حامی @National_Emergencies_Trust_ (خالص) در گفتگو با Moorlands جامعه خیریه در ایالت یورکشایر درشمال انگلستان در مورد چالش هایی که با آنها روبرو هستند و چگونه آنها با استفاده از خالص بودجه برای حمایت از جامعه”

این خیریه اجرا می شود یک بانک مواد غذایی و ارائه تازه پخته شده داغ وعده های غذایی به افزایش تعداد افراد جدا شده و باید شاهد یک افزایش قابل توجهی در ارجاع به خدمات پس از وقوع Covid-19.

Moorlands دیده خالص بودجه بسیار به سرعت در سفارش برای خرید جیره غذایی اضطراری از زن محصولات بهداشتی, پوشک, نوزاد, شیر, پودر و دستمال توالت که تا به حال شده است در تامین کوتاه مدت با توجه به انباشت.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de