پرنس ویلیام و کیت میدلتون به حضور شاهزاده هری Invictus بازی ؟

پرنس ویلیام, کیت میدلتون نمی خواهد حضور شاهزاده هری ‘رقابت ها’? عکس: شوهای Cheat Sheet

پرنس ویلیام و کیت میدلتون شده است مدیریت یک تکه بزرگ از سلطنتی درگیری همیشه از شاهزاده هری و Meghan Markle ترک کانادا پست Megxit.

حتی اگر سابق سلطنتی به طور موثر به سمت چپ سلطنتی زندگی پشت سر آنها در حال حاضر هنوز هم وجود دارد یک تعامل است که نیاز به توجه undivided خود را حداقل تا برگ خود را دائمی می شود و این جفت ارز تبدیل شدن به طور کامل آزاد.

این رقابت ها یک خیریه رویداد ورزشی برای پرسنل نظامی زخمی است که هر سال برگزار می شود در Hauge در هلند.

اما یک خبرنگار از خورشید آن است که ممکن است شاهزاده هری برادر بزرگ و خواهر در قانون نمی خواهد در حضور در بازی های این سال است.

یک منبع نزدیک به خانواده سلطنتی توضیح داد: “ویلیام نکرده اند و انتظار می رود برای حضور در حتی قبل از خبر شکست در مورد هری و مگان تصمیم به گام به دور از زندگی اجتماعی” از این رو “بسیار بعید است که او و کیت خواهد بود و بخشی از این رویداد را در هر راه.”

منبع رفت روی می گویند که این حمله با هدف به سمت شاهزاده هری و نقل شد و گفت: “اما آن را نمی گیری. تمام اعضای خانواده سلطنتی باقی مانده است شدیدا حمایت و بسیار افتخار هری کار در Invictus و فکر می کنم آن است که یک رویداد فوق العاده است.”

این خبر می آید به عنوان یک نفس هوای تازه را به عنوان اخبار در مورد برادران رابطه شروع گردش در اینترنت با بیشترین مضحک ادعا می کند.

پاکسازی همه سردرگمی در مورد رابطه بین شاهزاده هری و پرنس ویلیام, یک سخنگوی خانواده سلطنتی نیز صحبت به ایمیل های روزانهآشکار “به رغم روشن انکار یک داستان دروغ زد در انگلستان روزنامه های امروز گمانه زنی در مورد رابطه بین دوک ساسکس و دوک کمبریج. برای برادران که مراقبت عمیقا در مورد مسائل مربوط به بهداشت روان استفاده از التهاب زبان در این راه توهین آمیز است و به طور بالقوه مضر است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>