پرنس ویلیام, کیت میدلتون می دهد یک نگاه اجمالی در داخل دفتر خود

پرنس ویلیام, کیت میدلتون می دهد یک نگاه اجمالی در داخل دفتر خود را

پرنس ویلیام و کیت میدلتون شده اند محدود به چهار دیوار در همان شیوه ای به عنوان بسیاری از مردم. در میان این هرج و مرج و دیوانگی به نظر می رسد آنها تصمیم به فضل سلطنتی طرفداران با یک دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در داخل خانواده سلطنتی در کاخ کنزینگتون.

با توجه به رسمی خود را Instagram account, زن و شوهر نوشته شده در مجموع دو عکس هر برنامه شامل سلطنتی مشغول رسمی امور چسب به تلفن.

منطقه اطراف دفتر خود را در فضا به نظر می رسد تزئین شده در سنگ مرمر لهجه صدر در محکم شومینه. خود را منتل فراهم می کند نکات از طلا به نظر می رسد که کراوات اتاق با هم.

زن و شوهر زیر نویس پست خود با ارائه یک حساب دقیق خود را در مورد گفتگو با مدیر عامل شرکت از ذهن خیریه پل کشاورز.

با توجه به مطالب عنوان زن و شوهر بنا به گزارش اظهار داشت: “این فوق العاده است برای دیدن روان بخش بهداشت و درمان مشغول به کار همراه با بیمه خدمات درمانی برای کمک به مردم در حفظ و در بالای ذهنی خود را به خوبی بودن. با کشیدن با هم و در نظر گرفتن مراحل ساده را هر روز همه ما می تواند بهتر آماده برای بار جلوتر است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>