پرنس ویلیام, کیت میدلتون و بچه های خشن آن را در یک مزرعه


شاهزاده جورج در سن شش و شاهزاده خانم شارلوت در سن چهار فقط نازل شده است به کار بر روی یادگیری هزاران جدید مهارت های زندگی در پدر و مادر خود را کشور, صفحه اصلی, Anmer سالن در نورفولک.

در طول یک مکالمه است که پرنس ویلیام به حال با یک مجروح بازیکن راگبی خود را برای ولز در مقابل فرانسه بازی در اصالت ورزشگاه ویلیام مشترک جالب برخی از قطعات از اخبار مربوط به فرزندان خود را.

با توجه به سلام! مجلهفرزندان او بودند ‘تولد بره’ این هفته در نزدیکی شخصی خود را در خانه در نورفولک. ویلیام باز کرد تا در مورد این هنگام یکی از زنان در این گروه گفت: شاهزاده که او ازدواج کرده بود به روزانه کشاورزی ،

“ما شده است تولد بره با کودکان در این هفته” ویلیام نشان داد. “شارلوت مطمئن نیستم اما جورج مستقیم در آن وجود دارد. لوئیس عاشق تراکتور. آنها عشق دیدن بره و تغذیه بره ها.”

شاهزاده ویلیام را صرف آن شب به عنوان یک حامی ویلز اتحادیه راگبی و توضیح داد که کودکان خود را بازدید از کشور خود را در تلاش برای به یاد بگیرند که چگونه به مراقبت از حیوانات و یادگیری مهم تکنیک های کشاورزی.

حتی مادر خود کیت به نظر می رسد در هیئت مدیره با این ایده. در طول قبلی پادکست ظاهر برای مبارک مادر عزیزم مبارکاو اعتراف کرد که کودکان خود را به صرف زمان در خارج از منزل یکی از بالاترین اولویت است.

او به نقل از بیان “من به یاد داشته باشید که از دوران کودکی من—انجام کارهای ساده, رفتن برای پیاده روی با هم و این واقعا چیزی است که من سعی می کنم و با فرزندان من نیز به دلیل آن کاملا نوار دور تمام این عوارض در تمام فشارهای” کیت گفت.

“این چیزی است که من واقعا در مورد پرشور. “من فکر می کنم آن را بسیار بزرگ برای رفاه روحی و جسمی و تخمگذار آن پایه. این چنین عالی محیط زیست در واقع به صرف زمان در ساختمان کسانی که کیفیت روابط بدون حواس او را پرت از من به طبخ’ و ‘من به انجام این کار است.’ و در واقع آن را بسیار ساده است,” او اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im